TECHSOFT s.r.o. (1993-2023)

Sieťové a serverové riešenia pre každú CAD kanceláriu

server logoPonúkame Vám bezkonkurenčnú sieť spájajúcu výhody systémov od spoločností Novell a Microsoft, fungujúcu zároveň na stabilnom a bezpečnom jadre otvoreného operačného systému Linux.

Požiadajte o konzultáciu a následnú ponuku

 siet 3d

Vašu sieť vybudujeme od najzákladnejších stavebných prvkov, ako sú sieťové zariadania - routre, switche, modemy, sieťové káble,... až po inštaláciu sieťového operačného systému na jeden alebo niekoľko serverov.

Čo všetko získate?

Neobmedzený pohyb

Vo vašom novom IT prostredí bude mať každý užívateľ jedinečnú identitu. Do siete sa bude môcť pripojiť odkiaľkoľvek mu to povolíte, dokonca aj cez internet z domu alebo počas dovolenky. Hneď po pripojení bude mať k dispozícii všetky svoje dáta a aplikácie.

Dáta ktoré nestratíte

Vaše dáta sa nikdy nestratia, dokonca ani v prípade mechanického poškodenia niektorého z pevných diskov. Jednoducho Vám ho vymeníme za nový a systém bude bez náznaku akýchkoľvek problémov pracovať ďalej.

Do stromu adresárovej a súborovej štruktúry pribudne ďalší rozmer - zmazané a zmenené súbory. Vymazané súbory budete môcť obnoviť jedným kliknutím. Ak boli súbory viac krát zmenené budete mať k dispozícii každú ich verziu.

Stabilita a bezpečnosť

Vďaka Linuxovému jadru bude váš server stabilný a bezpečný a poskytne Vám tak non-stop prevádzku bez potreby reštartovania. Jediné čo môže ohroziť Vašu sieť, bude výpadok elektrickej energie, pred ktorým Vás však ochránia záložné zdroje.

Vlastný webový server

Vaše webové prezentácie budete mať uložené u Vás, takže žiadna úprava nebude vyžadovať kontakt s ďalšou spoločnosťou. K dispozícii budete mať kompletné profesionálne webové riešenie postavené na Apache + PHP + MySQL.

techsoft complex 1

Vlastný e-mailový server

Nič Vám nezaručí viac súkromia ako to, že Vaša pošta bude naozaj Vaša a nebude sa ukladať na cudzích serveroch. Budete disponovať emailovým systémom Novell GroupWise a získate netušené možnosti a stabilitu pri komunikácii.

Novell GroupWise je v súčasnosti najbezpečnejšia a najspoľahlivejšia platforma pre komunikáciu a týmovú spoluprácu.

Hlavné výhody:

- prepojenie užívateľov bez ohľadu na miesto, použité zariadenie alebo platformu
- vysoká úroveň zabezpečenia
- zvláda nároky organizácií s desaťtisícami užívateľov s ľahkosťou neporovnateľnou s inými riešeniami
- jednoduchá migrácia a prevod z iných platforiem na moderné a spoľahlivé riešenie Novellu

Antispam a antivírus

GWAVA - Riešenie pre Vašu sieť
siet 3Ak uvoľníte nejaký email zo SPAMového koša, GWAVA si dokáže zapamätať jeho charakteristické znaky a nabudúce už takýto email neblokuje. A naopak, ak Vám príde SPAM do Vašej schránky, jednoducho ho premiestnite do SPAMového koša a GWAVA na základe takto zozbieraných SPAMov nabudúce sama rozpozná ich charakteristické znaky a takéto emaily už viac neprepustí.

Do siete pripojíte "čokoľvek"!

Môžete pracovať na staniciach a zariadeniach s ľubovoľným operačným systémom (Microsoft Windows, MAC OS, Linux, ...)

Do siete sa môžete taktiež pripojiť so svojim mobilným telefónom, či tabletom so systémami Apple, Android, Simbian, ...a zdieľať dáta, emaily, či dokonca môžete z týchto zariadení aj tlačiť na vašej tlačiarni.

Tlač bez obmedzení

tlac 1Po zadaní špecifickej adresy do internetového prehliadača, sa Vám zobrazí mapa napríklad s mestami v ktorých máte pobočky, s pôdorysmi kancelárií a s rozmiestnením Vašich tlačiarní ... a Vy len kliknete na príslušnú tlačiareň či ploter v konkrétnej kancelárii a príslušný driver pre Váš počítač (s akýmkoľvek OS) sa postará automaticky Váš systém.

Jednoduhšie to snáď ani nejde !

 Zvoľte si cestu komplexných profesionálnych CAD riešení   ...len tie vám zaistia pokojnú a produktívnu prácu!

TECHSOFT s.r.o.

Go to top

2D CAD Systémy a 3D CAD Systémy s nativným DWG formátom, ako aj nadstavby pre AutoCAD, AutoCAD LT a ZWCAD predstavujú hlavné CAD produkty spoločnosti TECHSOFT s.r.o.