TECHSOFT s.r.o. (1993-2023)

  • Aktuálna verzia: ZWCAD Classic - Predaj ZWCAD Classic končí 31.8.2019
  • Výrobca: ZWSOFT
  • Základný popis: ZWCAD Classic je síce staršie, ale výkonné 2D a 3D CAD riešenie umožňujúce užívateľom pracovať s výkresmi AutoCADu (DWG, DXF) od verzie 2.5 do 2015 a to v známom prostredí kompatibilnom s klasickým prostredím AutoCADu.
  • Jazykové verzie: CZ, EN, GE, HU, PL, RU, FR, ...
  • Nativný formát súborov: DWG (2013)

ZWCAD Classic

ZWCAD ponúka za zlomok ceny programu AutoCAD®, drvivú väčšinu jeho funkčnosti, prakticky identické klasické prostredie a spôsob práce.

Minimálne Systémové požiadavky pre ZWCAD Classic:
  • Operačný systém: Microsoft Windows 10 (2017), Windows 8/8.1 (Pro, Enterprise), Windows 7 (Enterprise, Ultimate, Professional)
  • CPU: Intel Pentium 4
  • RAM: 2 GB
  • Grafická karta: 1024x768 True Color

ZWCAD vs AutoCAD

V porovnaní s "veľkým" AutoCADom, ZWCAD disponuje takmer identickým klasickým rozhraním, spôsobom práce, a rovnakou celkovou štruktúrou výkresov vrátane podpory fontov (SHX), šrafov (PAT), čiar (LIN), štýlov vykjresľovania (CTB a STB), podporou LISPu, VBA, či ZRX (ekvivalent ARX), podporou .NET, súborov jednotiek (UNT), snímkov (SLD), 2D a 3D príkazmi na tvorbu a úpravu objektov, kompletnou sadou pre kótovanie a popisovanie, ...atď. AutoCAD oproti ZWCADu ponúka pokrokovejšie funkcie pre 3D modelovanie a aj pri 2D navrhovaní, pričom pri niektorých nástrojoch má viac volieb a možností. Rozdieľ je aj vo formáte DWG. ZWCAD používa tzv. "Open DWG formát" a AutoCAD tzv. "Trusted DWG formát". Kompatibilita obidvoch DWG formátov je na vysokej úrovni a pri svojej práci sa s problémami kompatibility prakticky nestretnete. Bez obáv teda môžete zdielať svoje výkresy medzi AutoCADom a ZWCADom.

Licencovanie ZWCADu

Samostatná licencia

Licenciu je možné nainštalovať a aktivovať len na jednom počítači.

Sieťová plávajúca NET licencia

ZWCAD LicensingSieťové licencie nie sú viazané na konkrétnu pracovnú stanicu alebo inštaláciu, ale centrálny server dynamicky a okamžite prideľuje sieťovú licenciu z množiny voľných licencií akonáhle sa spustí produkt ZWCAD vo vašej sieti. ZWCAD teda môžete inštalovať na ľubovoľný počet počítačov, pričom o sprístupnenie licencie sa stará licenčný server.

 

Výhody sieťovej licencie
- Licencie môžete volne prenášať na rôzne počítače.
- Licencie môžete "požičať" na počítač či notebook - a používať tak licenciu mimo siete či internetu.
- Licencie pracovnej stanice môžete inštalovať a konfigurovať zo zdieľaného adresára.
- Nastavením VPN (Virtual Private Network) môžete licencovať ZWCAD na "veľké vzdialenosti".

Ochrana licencie

Softwarovým spôsobom

Ochrana licencie je riešená softwarovým spôsobom. Prenos licencie na iný počítač je riešený pomocou správcu licencie.
ZWCAD Licensing SW

Pomocou USB kľúča

Ochrana licencie je riešená hardwarovým spôsobom pomocou USB kľúča. Prenos licencie na iný počítač je riešený prenesením USB kľúča.
ZWCAD Licensing USB

ZWCAD Classic - Download

Dostupné súbory:
ZWCAD Classic CZ & EN HOT
1/2016 Veľkosť 283.42 MB Dátum 21-12-2015

Najnovšia česká a anglická verzia ZWCAD Classic spolu s kompletným českým manuálom

 

DWG 2013 podpora a ešte viac

zwcad dwg 2013ZWCAD vie otvoriť a zapisovať do DWG / DWF 2013 a DWF súborov. Je plne kompatibilný s ostatnými hlavnými CAD programami a môže zapisovať bloky do DWG 2013.

Prispôsobiteľné užívateľské rozhranie

zwcad customizeMôžete si prispôsobiť vaše menu ZWCAD, Vaše príkazy, toolbary, horúce klávesy, a aliasy. ZWCAD vám prináša to najpohodlnejšie návrhové prostredie pre umožnenie najefektívnejšie práce.

Bezproblémová DWG kompatibilita s ostatnými CAD programami

zwcad compatibilityPo viac ako 50,000 extrémne prísnych testov výkresov pre zaistenie bezproblémovej .dwg kompatibility, ZWCAD uľahčuje multi-platformovú komunikáciu ako nikdy predtým.

Obrázky

ZWCAD Classic umožňuje vložiť alebo upraviť veľké rastrové obrázky bez problémov v rôznych formátoch, ako sú BMP, TIFF, GIF, JPG, PCX, PNG, ....


Multiodkazy

Multiodkazy vám umožnia pripojiť popisy s viacerými odkazovými čiarami. Môžete veľmi pohodlne pridať odkazovú čiaru k existujúcemu objektu multiodkazu alebo odkazovú čiaru odobrať.


Šrafy

zwcad hatchŠraf vyplní uzavretú oblasť objektom s plnou výplňou, s výplňou prechodu farieb alebo preddefinovaným šrafovacím vzorom. Môžete si tak pre prezentáciu ľahko urobiť skutočne živé výkresy. ZWCAD podporuje .PAT súbory z iných bežných CAD programov.


Revízny obláčik

zwcad revision cloudRevízne obláčiky upozorňujú na oblasti výkresu, ktoré obsahujú revízie. Môžete si vybrať štýl revízneho obláčiku: normálny, alebo kaligrafia. Na revízne obláčiky môžete previesť objekty, ako sú kruhy, elipsy alebo krivky.


Externé referencie

Zwcad classic XrefVložte celé DWG súbory ako externé referencie. Vďaka tomu všetci vo vašom tíme môžu spoločne spolupracovať na veľkých projetoch, a nezvýši sa podstatne veľkosť súboru výkresu.


Palety nástrojov

ZWCAD Classic obsahuje palety nástrojov so základnou funkčnosťou.


Design Center

zwcad design centerDesign Center umožňuje vyhľadávať a pristupovať k ľubovoľným CAD zdrojom uloženým na vašom počítači alebo iných počítačoch v miestnej sieti. Z iných výkresov môžete vložiť nielen ich obsah do aktuálneho výkresu, ale aj napríklad kótovacie štýly, bloky, štýly textu, typy čiar, a dokonca aj hladiny.


Správca vlastností hladín

Zwcad classic Layer Properties ManagerSprávca vlastností hladín obsahuje všetky hladiny a ich vlastnosti pre dávkové spracovanie. Úpravou vlastností a použití zmien v Správcovi výrazne znížite vizuálne zložitosť výkresu.


Plotrovanie

Zwcad classic plotVýkresy môžete vykresľovať ako na tlačiareň alebo ploter, tak aj do súboru. Viac možností vám pomôže vyladiť výsledky, vrátane nastavenia formátu papiera, nastavenie mierky vykresľovania, výberu štýlu vykresľovania, a pridaním vykresľovania.


Publikovanie

Zwcad classic publishMôžete publikovať modely a rozloženie do samostatných alebo viac stránkových súborov DWF alebo na ploter, čo vám umožní bezpečne a rýchlo zdieľať výkresy s ostatnými.


Etransmit

Zwcad classic etransmiteEtransmit zlepšuje spoluprácu medzi vami a vašimi klientmi. Jednoduchým kliknutím, zbiera všetky súvisiace výkresy a podporné súbory, a zostaví ich do jedného balíčka. Balíček obsahuje výkresy, obrázky, externé odkazy, písma a ďalšie súbory ktorý budete chcieť pripojiť.

Objednávky a cenová ponuka

Online nákup

Ak si prajete objednať ZWCAD, môžete tak pohodlne urobiť aj bez registrácie v našom internetovom obchode.
Kliknite na: Online nákup ZWCADu

Rýchla objednávka

Ak sa neradi orientujete v online obchodoch, pre objednanie môžete využiť náš formulár pre rýchlu objednávku.
Kliknite na: Rýchla objednávka

Cenová ponuka

Pre ZWCAD Vám radi vyhotovíme výhodnú cenovú ponuku.
Kliknie na: Kontaktný Formulár

TECHSOFT CAD eShop

Podpora a školenia

Podpora pre ZWCAD

Školenia ZWCADu

Naša spoločnosť už vyše 20 rokov poskytuje pre CAD školenia pre AutoCAD a alternatívy AutoCADu akejkoľvek úrovne a to buď priamo vo Vašej kancelárii, alebo online cez internet (s nahrávaním školenia na video).

Doporučovaná dĺžka komplexného školenia pre ZWCAD, na ktorom s Vami prejdeme všetky dôležité oblasti a techniky práce so ZWCADom, je 16 hodín.

Ak máte záujem o školenie ZWCADu - kontaktujte nás prosím prostredníctvom formulára.
Kliknie na: Kontaktný Formulár

Naši zákazníci o ZWCAD...

Srozumitelný program pro základní zpracování dokumentů za rozumnou cenu.
Peter Prokopec, Jednatel společnosti KOVODESIGN & TEAM s.r.o., Praha


Program je v poriadku.
Martin Matušek, konateľ 2M - Projekt, spol. s r.o., Žilina


Prechod z AUTOCACu bol bez väčších problémov, ak sa nejaké vyskytli, ocenila som Vašu pomoc po telefóne.
Třísková Jana, Švarc a P. spol. s r.o.


ZWCAD je pro 2D výkresovou dokumentaci plně dostačující a mám s ním prozatím jen velice dobré zkušenosti.
Marek Linhart, technik ZETA Chrudim s.r.o.


Ku skúsenostiam, zo začiatku boli problémy, ale po vydaní opravného service packu program funguje bez problémov. Na naše aplikácie výhrady k programu nemám. Plusom je že sa v ňom dajú otvoriť všetky súbory, nerozdeluje rôzne verzie softvéru ako Autocad.
Pavol Maďar, NOVES trade s.r.o., Vráble


ZWCAD je funkční a intuitivní nástroj pro tvorbu projektové dokumentace.
Ing. Karel Dufek, MULTI KLIMA, s.r.o., Praha


Našim primárnym CAD systémom je RUPLAN. ZWCAD využívame menej, ale sme s výrobkom spokojní.
Martin Ondrušek, MONDEZ, s.r.o., Žilina


Já nejsem přímo konstruktér a většinou používám výkres vytvořený programem ZWCAD jako podklad pro detailní zpracování externím konstruktérem. Nemám tedy příliš vysoké nároky a moje hodnocení nemá velkou váhu. Já jsem spokojen.
Ing. Svatopluk Zástěra, ANO Liberec s.r.o.


Skúsenosti sú pozitívne. Poznamenávam, že vykonávanie niektorých príkazov v Auto CADe je rýchlejšie. Záver: Kladne hodnotím ZWCAD
Ing. Adam Kende CSc.

Go to top

2D CAD Systémy a 3D CAD Systémy s nativným DWG formátom, ako aj nadstavby pre AutoCAD, AutoCAD LT a ZWCAD predstavujú hlavné CAD produkty spoločnosti TECHSOFT s.r.o.