Nie ste prihlásený

TECHSOFT s.r.o. (1993-2015)

  • Aktuálna verzia: ZWCAD+ 2015 SP 3
  • Výrobca:ZWSOFT
  • Základný popis: ZWCAD je výkonné 2D a 3D CAD riešenie umožňujúce užívateľom pracovať s výkresmi AutoCADu (DWG, DXF) od verzie 2.5 do 2015 a to v známom prostredí kompatibilnom s prostredím AutoCADu.
  • Jazykové verzie: CZ, EN, GE, HU, PL, RU, FR, ...
  • Nativný formát súborov: DWG (2013)

ZWCAD

Na základe prieskumu medzi slovenskými a českými užívateľmi ZWCADu, ktorý sme vykonali v mesiaci Júl 2014, vyplíva, že 64% užívateľov ZWCADu najviac oceňuje DWG kompatibilitu, rozhranie podobné AutoCADu a vynikajúci pomer cena/výkon.

ZWCAD ponúka za zlomok ceny programu AutoCAD®, drvivú väčšinu jeho funkčnosti, prakticky identické prostredie a spôsob práce, + navyše pokrokové technológie ako sú ovládanie gestami myši, či hlasové poznámky k objektom výkresu a iné.

Minimálne Systémové požiadavky pre ZWCAD+ 2015:
  • Operačný systém: Microsoft Windows 8/8.1 (Pro, Enterprise), Windows 7 (Enterprise, Ultimate, Professional, Home Premium)
  • CPU: Intel Pentium 4
  • RAM: 2 GB
  • Grafická karta: 1024x768 True Color

ZWCAD vs AutoCAD

V porovnaní s "veľkým" AutoCADom, ZWCAD disponuje takmer identickým prostredím, spôsobom práce, a rovnakou celkovou štruktúrou výkresov vrátane podpory fontov (SHX), šrafov (PAT), čiar (LIN), štýlov vykjresľovania (CTB a STB), podporou LISPu, VBA, či ZRX (ekvivalent ARX), podporou .NET, súborov jednotiek (UNT), snímkov (SLD), 2D a 3D príkazmi na tvorbu a úpravu objektov, kompletnou sadou pre kótovanie a popisovanie, ...atď. AutoCAD oproti ZWCADu ponúka pokrokovejšie funkcie pri 3D modelovaní, a pri niektorých nástrojoch má viac volieb a možností. Rozdieľ je aj vo formáte DWG. ZWCAD používa tzv. "Open DWG formát" a AutoCAD tzv. "Trusted DWG formát". Kompatibilita obidvoch DWG formátov je na vysokej úrovni a pri svojej práci sa s problémami kompatibility prakticky nestretnete. Bez obáv teda môžete zdielať svoje výkresy medzi AutoCADom a ZWCADom.

ZWCAD Professional vs ZWCAD Standard

ZWCAD Professional oproti verzii ZWCAD Standard umožňuje 3D modelovanie (plochy a telesá) a hlavne disponuje možnosťou používať nadstavby. Pretože mnohé nadstavby a doplnky pre ZWCAD poskytujeme aj bezplatne - ak sa rozhodnete pre verziu Štandard, budete odkázaný(á) prakticky natrvalo na kreslenie bez podporných nástrojov.

Licencovanie ZWCADuZWCAD Licencing

Samostatná licencia

Licenciu je možné nainštalovať a aktivovať len na jednom počítači.

Sieťová plávajúca NET licencia

ZWCAD LicensingSieťové licencie nie sú viazané na konkrétnu pracovnú stanicu alebo inštaláciu, ale centrálny server dynamicky a okamžite prideľuje sieťovú licenciu z množiny voľných licencií akonáhle sa spustí produkt ZWCAD vo vašej sieti. ZWCAD teda môžete inštalovať na ľubovoľný počet počítačov, pričom o sprístupnenie licencie sa stará licenčný server.

 

Výhody sieťovej licencie
- Licencie môžete volne prenášať na rôzne počítače.
- Licencie môžete "požičať" na počítač či notebook - a používať tak licenciu mimo siete či internetu.
- Licencie pracovnej stanice môžete inštalovať a konfigurovať zo zdieľaného adresára.
- Nastavením VPN (Virtual Private Network) môžete licencovať ZWCAD na "veľké vzdialenosti".

Ochrana licencie

Softwarovým spôsobom

Ochrana licencie je riešená softwarovým spôsobom. Prenos licencie na iný počítač je riešený pomocou správcu licencie.
ZWCAD Licensing SW

Pomocou USB kľúča

Ochrana licencie je riešená hardwarovým spôsobom pomocou USB kľúča. Prenos licencie na iný počítač je riešený prenesením USB kľúča.
ZWCAD Licensing USB

ZWCAD - Download

Dostupné súbory:
ZWCAD+ 2015 CZ SP 3.1 HOT
vernum: 27464 Veľkosť 301.19 MB Dátum 28-08-2015

Najnovšia česká verzia ZWCAD+ 2015 SP 3.1.

Novinky a prehľad ZWCADu

DWG 2013 podpora a ešte viac

zwcad dwg 2013ZWCAD vie otvoriť a zapisovať do DWG / DWF 2013 a DWF súborov. Je plne kompatibilný s ostatnými hlavnými CAD programami a môže zapisovať bloky do DWG 2013.


SUPER ŠRAF

ZWCAD 2015 Super šrafUniverzálne šrafovanie obrázkom, blokom či externou referenciou ...atď
Štandardne je šrafovanie objektu obmedzené na na vopred definované šrafovacie vzory. Voľné a pohodlné používanie šrafov Vám ušetrí čas na dôležitejšie činnosti. V ZWCAD+ 2015, pomocou Super šrafu úplne zmeníte spôsob doterajšieho šrafovania. Môžete šrafovať rôznymi objektami, vrátane obrázku, bloku či externej referencie, a nebudete obmedzovaný len na preddefinované šrafovacie vzory.


Google Earth - Priamy import

ZWCAD 2015 Google earthS aplikáciou Google Earth projektujte v reálnom svete
Navrhovanie v stavebníctve a architektúre môže byť niekedy ťažké, pretože navrhované objekty musia byť dokonale zladené so skutočným prostredím. Do ZWCAD+ 2015 budete môcť priamo importovať grafické snímky z aplikácie Google Earth. Táto nová funkcia Vám umožní prezerať Váš konečný návrh v aktuálnej mape.


Prispôsobovanie a ťahanie profilov

ZWCAD 2015 Loft a SweepVytvárajte ľahko 3D modely pomocou ťahania a prispôsobovania profilov
Ťahanie a prispôsobovanie profilov vytvoria 3D model ťahaním otvorenej, alebo uzavretej krivky pozdĺž otvorenej alebo uzavretej cesty, alebo určením sledu profilov. V ZWCAD+ 2015 nakreslením profilu a kliknutím na funkcie ťahania/prispôsobovania profilov ľahko transformujete Váš 2D model do 3D. Novo pridané vlastnosti pre ťahanie a prispôsobovanie profilov urýchlia proces postupov pre tvorbu 3D v ZWCAD+ 2015, ktorý obsahuje tiež plné ACIS modelovanie a editáciu, ACIS prehliadanie, 3D orbit, rendering a tiež vizuálne štýly (Skryť a Tieňovať) .


Unikód

ZWCAD 2015 UnikodPlynulá medzinárodná spolupráca
ZWCAD+ 2015 je teraz plne postavený na unikóde. Pre Vás to prakticky znamená odbúranie nečakaných problémov s rôznymi medzinárodnými znakmi vo Vašom výkrese a teda môžete vo Vašich výkresoch kombinovať rôzne znaky ľubovoľnej abecedy.


Pokročilá editácia dynamických blokov

zwcad dynamic blocksZWCAD dokáže rozpoznať dynamické bloky s väčšinou často používaných parametrov, ako je lineárna, otáčanie, prevrátenie, zarovnanie, viditeľnosť a vyhľadávanie. Vzhľad bloku môžete zmeniť parametrickými uzly alebo na palete Vlastnosti.


Plynulá práca medzi desktopom a mobilom

ZWCAD+ Syble So vstavaným Online Modulom v ZWCAD, teraz môžete ukladať výkresy a užívateľské konfigurácie do cloudových služieb tretích strán ako Dropbox, GoogleDrive a ďalšie. ZWCAD tiež poskytuje mobilné riešenia, ZWCAD Touch pre prenosné zariadenia. To Vám umožní slobodne pracovať na desktope a na cestách.


Ľahké načítanie.Net aplikácií pomocou NETLOAD

zwcad apiZWCAD podporuje .NET API. S nástrojom NETLOAD, môžete pohodlne načítať .NET aplikácie. Vývojári aplikácií môžu použiť .NET pre vývoj profesných aplikácií ZWCAD uľahčujúci navrhovanie špecifických profesií.


API kompatibilita na úrovni kódu a ľahké vytváranie lepších riešení

ZRX, ARX a .NET sú kompatibilné na úrovni kódu. Lisp rutiny možno teraz spustiť priamo na ZWCAD bez, alebo s iba pár úpravami. Nové API umožní vývojárom portovať ich aplikácie na ZWCAD 10 násobne rýchlejšie.


Inteligentný hlas

zwcad smart voicePomocou príkazov SMARTVOICE, VOICEMAN a VOICESHOW, môžete ľahko uložiť svoje hlasové informácie ako entity do Vášho výkresu.


Inteligentný výber

zwcad smart selectInteligentný výber umožňuje návrhárom nájsť podobné entity pohodlným výberom vlastností. Keď projektanti potrebujú nájsť určitý typ entity ako napr. referencie bloku bez ohľadu na zložité vlastnosti, už nemusia používať príkaz Nájsť, ktorý obsahuje zložitý výber vlastností.


Prispôsobiteľné užívateľské rozhranie

zwcad customizeMôžete si prispôsobiť vaše menu ZWCAD, Vaše príkazy, toolbary, horúce klávesy, a aliasy. ZWCAD vám prináša to najpohodlnejšie návrhové prostredie pre umožnenie najefektívnejšie práce.


Plynulá a solídna práca na zložitých úlohách

zwcad fluent working Nová optimalizačná technológia pamäte umožňuje v ZWCAD otvoriť akýkoľvek výkres s 50% znížením využitím pamäte. Preto dokáže plynule pracovať aj s výkresmi, ktoré majú viac ako 100 MB. To tiež zaisťuje možnosť nepretržitej celodennej práce.


Inovujeme pre zabezpečenie všetkých Vaších potrieb

zwcad smart mouseInteligentná myš, inteligentný výber a rôzne ribonové rozhrania sú ušité tak aby Vám poskytli zážitok z jednoduchej, flexibilnej a rýchlej práce.


Bezproblémová DWG kompatibilita s ostatnými CAD programami

zwcad compatibilityPo viac ako 50,000 extrémne prísnych testov výkresov pre zaistenie bezproblémovej .dwg kompatibility, ZWCAD uľahčuje multi-platformovú komunikáciu ako nikdy predtým.

Porovnajte si ZWCAD+ s AutoCADom a uvidíte ako ZWCAD spĺňa Vaše požiadavky a to za lepšiu cenu.

Asociatívne kóty

ZWCAD+ Associative Dimensions ZWCAD vytvára kóty ktorých merané hodnoty, umiestnenia a orientácie sú automaticky upravené spolu s úpravou geometrických objektov. Táto inteligentná funkcia anotácia umožňuje pracovať oveľa efektívnejšie.


Obrázky

ZWCAD+ Image Nové jadro ZWCAD spracovávajúce obrázky, teraz umožňuje vložiť alebo upraviť veľké rastrové obrázky bez problémov v rôznych formátoch, ako sú BMP, TIFF, GIF, JPG, PCX, a Targa.


Multiodkazy

zwcad mleadersMultiodkazy vám umožnia pripojiť popisy s viacerými odkazovými čiarami. Môžete veľmi pohodlne pridať odkazovú čiaru k existujúcemu objektu multiodkazu alebo odkazovú čiaru odobrať.


Šrafy

zwcad hatchŠraf vyplní uzavretú oblasť objektom s plnou výplňou, s výplňou prechodu farieb alebo preddefinovaným šrafovacím vzorom. Môžete si tak pre prezentáciu ľahko urobiť skutočne živé výkresy. ZWCAD podporuje .PAT súbory z iných bežných CAD programov.


Revízny obláčik

zwcad revision cloudRevízne obláčiky upozorňujú na oblasti výkresu, ktoré obsahujú revízie. Môžete si vybrať štýl revízneho obláčiku: normálny, alebo kaligrafia. Na revízne obláčiky môžete previesť objekty, ako sú kruhy, elipsy alebo krivky.


Externé referencie

zwcad external referencesVložte celé DWG súbory ako externé referencie. Vďaka tomu všetci vo vašom tíme môžu spoločne spolupracovať na veľkých projetoch, a nezvýši sa podstatne veľkosť súboru výkresu.


Palety nástrojov

zwcad tool palletesTeraz obsahujú nové vstavané stavebné, strojárske a elektro bloky, priamo v ZWCAD. Navyše umožňujú export a import upravených blokov.


Design Center

zwcad design centerDesign Center umožňuje vyhľadávať a pristupovať k ľubovoľným CAD zdrojom uloženým na vašom počítači alebo iných počítačoch v miestnej sieti. Z iných výkresov môžete vložiť nielen ich obsah do aktuálneho výkresu, ale aj napríklad kótovacie štýly, bloky, štýly textu, typy čiar, a dokonca aj hladiny.


Správca vlastností hladín

zwcad layer properties managerSprávca vlastností hladín obsahuje všetky hladiny a ich vlastnosti pre dávkové spracovanie. Úpravou vlastností a použití zmien v Správcovi výrazne znížite vizuálne zložitosť výkresu.


Překladač hladín

zwcad layer translatorS překladačom hladín môžete preložiť hladiny v aktuálnom výkrese na určené hladiny podľa noriem. Tieto normy môžu byť definované v inom výkresu alebo v štandardných súboroch.


Správca atributov blokov

zwcad block attribute managerSo správcom atribútov blokov môžete jednoducho prezerať, upravovať a synchronizovať všetky atribúty, ktoré sú už pripojené k bloku v aktuálnom výkrese


Záložky dokumentov

zwcad multiple document tabsMôžete otvoriť súčasne viac výkresov, a ľahko a rýchlo prepínať z jedného do druhého.


Plotrovanie

zwcad plotVýkresy môžete vykresľovať ako na tlačiareň alebo ploter, tak aj do súboru. Viac možností vám pomôže vyladiť výsledky, vrátane nastavenia formátu papiera, nastavenie mierky vykresľovania, výberu štýlu vykresľovania, a pridaním vykresľovania.


CTB\STB

zwcad ctb stbZWCAD poskytuje dva typy tabuliek štýlov vykresľovania: pomenované štýly vykresľovania (STB) a farebne závislé štýly vykresľovania (CTB). To vám umožní priradiť definície ako vykresľovať hrúbku čiar, farbu, typ a ďalšie.


Publikovanie

zwcad publishMôžete publikovať modely a rozloženie do samostatných alebo viac stránkových súborov DWF alebo na ploter, čo vám umožní bezpečne a rýchlo zdieľať výkresy s ostatnými.


Etransmit

zwcad etransmitEtransmit zlepšuje spoluprácu medzi vami a vašimi klientmi. Jednoduchým kliknutím, zbiera všetky súvisiace výkresy a podporné súbory, a zostaví ich do jedného balíčka. Balíček obsahuje výkresy, obrázky, externé odkazy, písma a ďalšie súbory ktorý budete chcieť pripojiť.


Maximalizácie výrezu

ZWCAD+ Viewport maximaliztation Maximalizácia výrezu umožňuje voľne editovať výkresy pomocou výrezu bez zmeny mierky a umiestnenia výrezu.


Overkill

zwcad overkillOverkill odstráni duplicitné alebo čiastočne prekrývajúcich sa objekty z výkresu.


Cyklický výber

zwcad cycle selectCyklický výber umožňuje vybrať objekt, ktorý prekrýva iné objekty tak, že príslušný objekt bude zvýraznený, čo vám umožní na prvýkrát vybrať ten správny objekt.


Vybrať podobné

zwcad select similarPridajte podobné objekty do výberovej množiny podľa zhodných vlastností ako je farba, hladina, typ čiary, názov a iné.


Izolácia objektov

zwcad object osolationIzolácia objektov riadi viditeľnosť objektu nezávisle od izolácie hladiny, a dokáže zobraziť iba vybrané objekty a skryť všetko ostatné. Vďaka tomu je práca s komplikovanými výkresmi oveľa jednoduchšia a rýchlejšia


Auto-doplnenie zadania príkazu

zwcad auto complete inputPoskytuje pre užívateľa pohodlný spôsob dynamického zadania príkazu alebo systémovej premennej.


Uzamknutie výkresu

zwcad object osolationUzamknutie výkresu zablokuje výber pomocou hesla, takže je vidieť, ale nemožno ho upravovať.

Objednávky a cenová ponuka

Online nákup

Ak si prajete objednať ZWCAD, môžete tak pohodlne urobiť aj bez registrácie v našom internetovom obchode.
Kliknite na: Online nákup ZWCADu

Rýchla objednávka

Ak sa neradi orientujete v online obchodoch, pre objednanie môžete využiť náš formulár pre rýchlu objednávku.
Kliknite na: Rýchla objednávka

Cenová ponuka

Pre ZWCAD Vám radi vyhotovíme výhodnú cenovú ponuku.
Kliknie na: Kontaktný Formulár

TECHSOFT CAD eShop

Podpora a školenia

Podpora pre ZWCAD

Školenia ZWCADu

Naša spoločnosť už vyše 20 rokov poskytuje pre CAD školenia pre AutoCAD a alternatívy AutoCADu akejkoľvek úrovne a to buď priamo vo Vašej kancelárii, alebo online cez internet (s nahrávaním školenia na video).

Doporučovaná dĺžka komplexného školenia pre ZWCAD, na ktorom s Vami prejdeme všetky dôležité oblasti a techniky práce so ZWCADom, je 16 hodín.

Ak máte záujem o školenie ZWCADu - kontaktujte nás prosím prostredníctvom formulára.
Kliknie na: Kontaktný Formulár

Go to top

2D CAD Systémy a 3D CAD Systémy s nativným DWG formátom, ako aj nadstavby pre AutoCAD, AutoCAD LT a ZWCAD predstavujú hlavné CAD produkty spoločnosti TECHSOFT s.r.o.