TECHSOFT s.r.o. (1993-2016)

Už od roku 1993 dodávame komplexné CAD a Network riešenia pre projektantov, konštruktérov a architektov na Slovensku a v Čechách. Čo Vám ponúkame ? - V prvom rade komplexnosť (CAD - PC - NETWORK), profesionalitu a spoľahlivosť!

TECHSOFT s.r.o. - Najväčší dodávateľ alternatív AutoCADu v SR a ČR.

IronCAD - dá sa to aj bez tradičných obmedzení

IronCADIronCAD StrucnyPrehladAk proti IRONCADu postavíte tradičné parametrické modeláre postavené na histórii návrhu (SolidWorks, Inventor, ...atď) a nebude to boj o vlastnosti, ale boj o produktivite navrhovania - bude veľmi ťažké ho poraziť. IRONCAD bol totiž v priamom modelovaní veľmi dlho lídrom, pričom vynašiel vhodnú technológiu umožňujúcu vytvárať štandardné, na histórii postavené návrhy ktoré môžete vytvárať aj štandardným priamym modelovaním - a to bez straty inteligencie návrhu!

Tradičné parametrické modeláre pravdaže tiež majú niektoré funkcie na "priamu editáciu". Ale keď sa na to pozriete z blízka - uvidíte len niečo ako zahmlený obraz priameho modelovania ktorý sa odráža v zrkadle. Prakticky bez úpravy 2D náčrtov veľa zmien na geometrii neurobíte. Je to úplná závislosť na histórii modelu a takmer všetko je riadené 2D náčrtmi.

Bez ohľadu na to, s akým parametrickým modelárom máte skúsenosti - vyskúšajte si IRONCAD a uvidíte, že sa to dá aj inak. A to rýchlejšie a pohodlnejšie.

Vyskúšaj si IronCAD

Unikátne strojárske riešenie - IRONCAD!

IRONCAD - Unikátny 3D/2D CAD
Pokiaľ ide o umiestnenie kreatívnych myšlienkok do 3D reality, je IRONCAD™ nesporným lídrom v produktivite.

CAD News

Prihláste sa k odberu občasných CAD informácií
captcha 
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Go to top

2D CAD Systémy a 3D CAD Systémy s nativným DWG formátom, ako aj nadstavby pre AutoCAD, AutoCAD LT a ZWCAD predstavujú hlavné CAD produkty spoločnosti TECHSOFT s.r.o.