CAD NOVINKY - Aky bude ZWCAD 2019?

newsletter CAD Novinky č: 6B/2018   |   september 2020  
 
banner
  -
 

CAD NOVINKY - ZWCAD 2019 Beta

...predpremiéra novej verzie ZWCAD 2019

 
 
 

Dobrý deň vážený záujemca o CAD,

Bola vydaná BETA verzia ZWCADu 2019. Po jej dôkladnom testovaní môžeme konštatovať, že ZWCAD 2019 sa posunie na novú vyššiu úroveň a umožní Vám pracovať nielen efektívnejšie, ale umožní Vám využívať aj novšie vlastnosti DWG entít. A aj keď do vydania novej verzie ešte ostáva pár mesiacov (očakáva sa koncom leta), užívatelia ktorí si zakúpia ZWCAD 2018 už automaticky dostanú upgrade na ZWCAD 2019 bezplatne. 

Aký bude ZWCAD 2019?

V každom prípade pre tých z Vás, ktorých zaujíma "Aký bude ZWCAD 2019?", sme pripravili jednak prehľad noviniek zahrnutých do Beta verzie, ktoré si môžete prečítať v tomto emaile nižšie, a zároveň

Vás pozývame na online seminár: Aký bude ZWCAD 2019?
ktorý sa uskutoční dňa: 20.6.2018 O 14:00 hod

Prihláste sa na seminár


budete si môcť overiť či do nového ZWCADu  pribudnú aj vlastnosti ktoré sú dôležité práve pre Vás


TECHSOFT s.r.o. - Váš CAD dodávateľ (1993-2018)
Predaj a servis: ZWCADu, ArCADia BIM, CMS IntelliCADu, ARES Commandera, BricsCADu, IRONCADu, nanoCADu a ďalších CAD systémov pre SR a ČR

 
--
 
 

ZWCADNovinka BETA ZWCAD 2019
Vytváranie/editácia dynamických blokov  Facebook

Editácia dynamických blokovDynamickjé bloky v novom ZWCADe budete môcť vytvárať aj editovať pomocou príkazu BEDIT.

Vo verzii 2018 môžete dynamickjé bloky síce tiež otvoriť v BEDITe avšak zmeniť môžete len existujúce parametre a akcie týchto blokov. V novej verzii 2019 budete môcť vytvárať a editovať akékoľvek dynamické bloky pridávaním, upravovaním alebo odstraňovaním ich parametrov a akcií.

Dostupné parametre: Point, Linear, Polar, XY.
Dostupné akcie: Rotation, Alignment, Flip, Visibility, Lookup, Base point, Move, Scale, Stretch, Polar stretch, Rotate, Array.
read more   Download   Nákup

 


 

ZWCADNovinka BETA ZWCAD 2019
Podloženie PDF súboru Facebook

Podloženie PDF súboruPribudol príkaz pre podloženie PDF súborov, vďaka čomu môžete k Vášmu výkresu pripojiť a zobraziť PDF výkresy, pričom pribudli príslušné nasledujúce príkazy: 

PDFATTACH: Pre pripojenie a zobrazenie PDF podloženia
PDFADJUST: Pre prispôsobenie priehľadnosti, alebo kontrastu farieb, alebo prevod na monochrome
PDFCLIP: Pre orezanie PDF podloženia podľa potreby
PDFFRAME: Pre zapnutie/vypnutie rámčeka
PDFLAYERS: Pre riadenie hladín PDF podloženia
PDFOSNAP: Pre automatické uchytenie kľúčových bodovread more   Download   Nákup

 


 

ZWCADVylepšenie BETA ZWCAD 2019
Správca hladín ako paleta Facebook

Správca hladín ako paletaPo otvorení Správcu hladín ste doteraz mohli pracovať iba v jeho dialógovom okne. V novej verzii ZWCAD 2019 však môžete vďaka prevodu dialógového okna na paletu pri zapnutom správcovi hladín pracovať aj v oblasti výkresov, vďaka čomu nemusíte neustále otvárať a zatvárať správcu hladín.read more   Download   Nákup

 


 

ZWCADVylepšenie BETA ZWCAD 2019
Trasovanie osou Z Facebook

Trasovanie osou ZPri práci v 3D výkrese je teraz možné sa automaticky uchytiť na os Z a môžete teda bez obmedzení jednoducho kresliť čiary rovnobežné s touto osou Z.

read more   Download   Nákup

 


 

ZWCADVylepšenie BETA ZWCAD 2019
Čierne aj biele rozhranie Facebook

Čierne aj biele rozhranieV predchádzajúcej verzii bola predvolená farebná schéma "Dark", ktorá pomáhala znižovať únavu zraku. Teraz je k dispozícii aj farebná schéma "Light" ako ďalšia možnosť pre tých, ktorí uprednostňujú biele rozhranie. Medzi nimi sa môžete podľa potreby prepínať ručne.
 

read more   Download   Nákup

 
  -  
  CAD HelpCAD FórumYouTube kanálG+ Tipy a triky  

Ochrana súkromia a spracovanie osobných údajov
Vaše osobné údaje (meno, priezvisko a emailovú adresu) spracúvame v súlade s GDPR (General Data Protection Regulation) na základe toho, že buď ste už našim zákazníkom, alebo ste sa zaujímali o skúšobnú verziu niektorého z našich CAD systémov, alebo ste prejavili záujem dostávať naše CAD novinky. Prečítajte si ako spracúvame Vaše osobné údaje na tomto linku . Počas doby kým Váš záujem o nami ponúkané CAD produkty trvá, budete od nás dostávať občasné CAD informácie o vlastnostiach, návodoch či školeniach, alebo vhodných akciách ktoré Vám môžu znížiť náklady a zvýšiť produktivitu. Ak tieto informácie nechcete dostávať - . Prípadne si môžete sami určiť, .

 
-