CAD Novinky a akcie

newsletter CAD Novinky 2018 č: 4.1   |   september 2020  
 
banner
  -
 

TECHSOFT CAD NOVINKY 2018 č: 4.1

Zaujímavosti, akcie ...

 
 
  Dobrý deň vážený záujemca o CAD,

Som rád, že Vám tentoraz môžem priniesť viac zaujímavých noviniek z oblasti CAD systémov ktorým poskytuje podporu práve naša spoločnosť už dlhých 25 rokov. Tisíce našich zákazníkov zo Slovenska, Česka, ale už i z Maďarska, Slovinska a Chorvátska sa na našu spoločnosť môžu stále obrátiť prakticky s akýmikoľvek CAD požiadavkami a radi im poskytneme podporu tej najvyššej úrovne. Ak k nim ešte nepatríte - stačí ak nás oslovíte a radi Vám ponúkneme z nášho širokého CAD výberu také riešenie, ktoré bude najlepšie spĺňať Vaše požiadavky.

S pozdravom

Ing.Ján Pajerchin (CEO)

Fotka

Kontaktné údaje:

Mobil: +421 905 506 690
Email: jan.pajerchin@techsoft.sk
Skype: jan_pajerchin

TECHSOFT s.r.o. (1993-2018)

Autorizovaný dodávateľ ArCADia BIM, ZWCADu, CMS IntelliCADu, ARES Commandera, BricsCADu, IRONCADu, nanoCADu a ďalších CAD systémov pre SR a ČR

Adresa:
Podtatranská 4931/23, 05801 Poprad, Slovenská Republika
Tel: +421 52 7710 211

 
--
 
 

ZWCAD 2018 SP2

ZWCAD 2018 SP2 - NovinkyMinulý týždeň ZWSOFT uvolnil dlho očakávaný Service Pack č.2 pre ZWCAD 2018. Do ZWCADu tak pribudla nielen podpora najnovšieho DWG 2018, ale aj dlho očakávané dynamické zadávanie, či filtre bodov, ale hlavne plnohodnotné palety nástrojov, ktoré má ZWCAD 2018 v súčasnosti na najvyššej úrovni v porovnaní s ostatnými DWG alternatívami. Podrobnosti nájdete v tomto PDF dokumente .

Podrobnosti   Download   Nákup

Vďaka doplneniu pokročilej funkčnosti paliet nástrojov sme mohli konečne rozšíriť hodnotné doplnky dodávané k ZWCADu o nadstavbu USS.

Teraz od nás k ZWCAD 2018 získate bezplatne nasledujúce doplnky v hodnote až 160,- € bez DPH:

- PS Tools CZ pre ZWCAD 2018 (univerzálna nadstavba pre výpisy a zoznamy) - viď video PS Tools
- USS pre ZWCAD 2018 (univerzálna nadstavba pre automatizáciu práce) - viď video USS
- TZB typy čiar a TSIZOL (SHX font pre izolácie)
- TBL2CAD pre MS Excel (DXF tabulky do/z Excelu) - viď video TBL2CAD
- TS Clipboard (doplnok pre zisťovanie dĺžok a plôch s ukladaním výsledku do scránky Windowsu) - viď video TS Clipboard
- Úvodné 2 hodinové online školenie s nahrávaním na video


ArCADia BIM a ArCADia BIM PLUS - české verzie

ArCADia BIM CZ Koncom marca boli uvedené české verzie plných verzií - systémy ArCADia BIM a ArCADia BIM Plus, ktoré už disponujú aj úplnou DWG funkčnosťou - tak ako je to zvykom pri ostatných DWG alternatívach AutoCADu.

Oproti ostatným DWG alternatívam na našom trhu - Vám však ArCADia BIM a ArCADia BIM Plus - v súčasnosti ako jediná alternatíva AutoCADu ponúka komplexný súbor BIM rozšírení prakticky pre všetky oblasti stavebníctva, profesií a stavebného inžinierstva (architektúra, elektro, vykurovanie, plyn, sanita, konštrukcie, telekomunikácie a rôzne BIM nástroje).

Ak si ArCADiu vyberiete ako svoj základný DWG CAD systém - budete mať k dispozícii CAD nástroj s ktorým budete pracovať tak ako ste v AutoCAde zvyknutý(á) a pritom ku ktorému bude možné postupne pridávať rôzne BIM moduly (všetko v českej verzii), čím si zabezpečíte pomalý, nenásilný a cenovo výhodný prechod na v poslednej dobe čoraz viac požadované BIM riešenie.

Podrobnosti   Download   Nákup...už od 426,- € bez DPH za DWG CAD ako základ pre Váš BIM

Všetky verzie ArCADia BIM systému (ArCADia LT, ARCADia a ArCADia Plus) umožňujú plnohodnotné využívanie všetkých ArCADia BIM modulov - a to všetko v českom jazyku:

-BIM - Stavebníctvo a architektúra, Surveyor, Únikové cesty
-BIM - Elektrické inštalácie, Elektrické siete, Rozvádzače, Telekomunikačné siete
-BIM - Plynové inštalácie, Vykurovanie, Vodovody, Kanalizácia
-BIM - Železobetónové dosky a stĺpy
-...rôzne BIM doplnky


IronCAD 2018 - česká verzia

IRONCAD 2018 CZSme radi že vás môžeme informovať o dostupnosti českej verzie najnovšieho vydania unikátneho CAD riešenia - IRONCAD 2018.

Užívateľom anglickej verzie IRONCAD 2018 sa poskytuje táto aktualizácia na českú verziu bezplatne.

Prinášame Vám aj nový video návod na tvorbu zostavy rámu zloženej z inovatívnych aj štruktúrovaných dielov s možnosťou voľného priameho modelovania - a to pri prakticky plne väzbenej zostave.

Podrobnosti   Download   Nákup


Máte záujem o nezáväzné online predvedenie? - Prihláste sa na náš Webinár .

CAD dáta užívateľov reprezentujú duševné vlastníctvo a sú jedným z ich najcennejších aktív. Z tohto dôvodu:
    • Licencie IronCADu poskytujú trvalé právo na používanie
    • Užívatelia majú vždy prístup k produktu a vlastným CAD dátam
    • Užívatelia si udržiavajú a spravujú svoje CAD dáta lokálne a bezpečne, na vlastnom počítači


CMS IntelliCAD 8.4 - s bezplatným upgradom na budúcu verziu

CMS IntelliCADCMS IntelliCAD (k dispozícii aj v CZ jazyku) patrí v súčasnosti k najlacnejším AutoCAD®u podobným CAD systémom plne podporujúcim najnovší DWG formát Autodesk®u - DWG 2018

V porovnaní s ostatnými alternatívami AutoCADu podporuje skutočne obdivuhodne širokú škálu štandardných aj pokrokových vlastností AutoCADu®.

A ak vezmete do úvahy skutočnosť že trvalú licenciu môžete získať už od 199,- € bez DPH, a že ho môžete aktivovať na pracovný a aj na domáci počítač - javí sa reálne ako vynikajúca voľba pre drvivú väčšinu bežných CAD užívateľov.

Podrobnosti   Download   Nákup


ARES Commander 2018

ARES CommanderMnohí záujemcovia o vhodnú DWG náhradu AutoCAD®u sa na nás obracajú s otázkou ktorý DWG CAD systém je pre nich najvhodnejší.

ARES Commander pre Vás bude podľa nás tým najlepším riešením vtedy, ak potrebujete pracovať na rôznych počítačoch a nechcete vôbec riešiť prenášanie Vašej licencie - má totiž ochranu licencie riešenú skutočne ukážkovo.

ARES Commander bude pre Vás vhodným riešením aj vtedy, ak plánujete Váš DWG CAD prevádzkovať na MAC OSX alebo pod systémom Linux. Riešenie ARES Commandera pod týmito systémami využívajú totiž aj mnohé iné DWG atrenatívy.

K dispozícii sú trvalé ale aj licencie na prenájom. Čo sa týka licencií na prenájom - práve ARES Commander ich má stanovené snáď na najnižšej úrovni - 185,- € bez DPH/rok

Podrobnosti   Download   NákupVzájomné porovnanie DWG CAD systémov
nájdete na:

DWG Alternatívy - porovnanie

 

 
  -  
  CAD HelpCAD FórumYouTube kanálG+ Tipy a triky  
 
-