CAD Novinky - ZWCAD SP3, Nakup/Predaj pouziteho CAD SW...

newsletter CAD Novinky - Apríl 2017 | september 2020  
 
banner
  -

CAD Novinky - Apríl 2017

ZWCAD 2017 SP3, ZWCAD Classic, Nákup/Predaj použitého CAD SW...

 

ZWCAD 2017 SP3 - nová aktualizácia

ZWCAD 2017 SP3 - DownloadMinulý týždeň bola uvolnená nová aktualizácia ZWCADu - ZWCAD 2017 SP3

Túto aktualizáciu si môžete stiahnuť z tohoto linku .


Hlavné novinky a vylepšenia SP3:

  1. Dynamický náhľad pri 3D modelovaní objemových telies
  2. Zvýšenie stability a efektivity
    Redukovanie chýb otvárania a ukladania až o 50%
  3. Zvýšenie rýchlosti často používaných príkazov
    Pri príkazoch posun, kopírovanie a ďalších zvýšenie rýchlosti až o 10%
  4. 64 bit. verzia prináša zlepšenie práce s veľkými výkresmi
  5. ... a mnohé ďalšie
ZWCAD - Popis ZWCAD - Nákup a ceny
ZWCAD - Download

 


ZWCAD Classic ...a jeho budúcnosť

Pre majiteľov ZWCAD Classic máme nasledujúcu informáciu:

ZWSOFT minulý týždeň oznámil, že čo sa týka ďalšieho vývoja ZWCADu Classic - momentálne sa žiadny ďalší vývoj či aktualizácia neplánuje. V každom prípade poskytujeme pre ZWCAD Classic plnú podporu aj naďalej, pričom užívateľom, ktorí chcú využívať najnovšie funkcie, možnosti a vlastnosti ZWCADu sa doporučuje upgrade na ZWCAD 2017 v cene 250,- € bez DPH.

 


Legálny nákup a predaj "použitých" CAD licencií - základné info

Legálny nákup/predaj použitých CAD licenciíObčas sa nás CAD užívatelia pýtajú, či môžu niekomu legálne predať svoju licenciu CAD software, resp. či je možné kúpiť staršiu licenciu určitého CAD software za výhodnejšiu cenu.

Vzhľadom k tomu, že záujem o tieto informácie v tomto roku dosť stúpol - pripravili sme pre Vás tento článok , ktorý by Vám mal poskytnúť základné informácie ako takéto nákupy/predaje zrealizovať.

Na internete nájdete nepreberné množstvo článkov podrobne rozoberajúcich túto problematiku - v našom článku prinášame stručné závery a rady ako postupovať pri takýchto prevodoch práv daného CAD software.


Pár informácii o spoločnosti Graebert vyvíjajúcej ARES Commander

Vzhľadom k tomu, že po zverejnení našich testov kompatibility sme zaznamenali zvýšený záujem o ARES COMMANDER, ktorý je v našom regióne pomerne neznámy, pripravili sme Vám pár informácii o tomto zaujímavom CAD produkte

ARES Commander - PopisVývojárom ARES Commandera je spoločnosť Graebert (Berlín, Nemecko), ktorá aj keď sa stala druhým najväčším dodávateľom 2D CAD software - u nás je stále v akomsi "tieni".

Okrem toho, že vydáva vlastný CAD produkt ARES Commander, vyvýja aj vlastné CAD jadro a technológie ktoré poskytuje ostatným predajcom (ako OEM), a títo ho po prispôsobení ponúkajú pod vlastnými značkami (napr. CorelCAD, Dassault Systèmes DraftSight, a ďalší). Vďaka tomu v súčasnosti existuje viac ako 7 miliónov aktívnych užívateľov DWG kompatibilných CAD technológií spoločnosti Graebert.

ARES Commander disponuje možnosťou práce v 3D i 2D, čo sme Vám pred časom predstavili v tomto našom videu .

Graebert sa stal lídrom v inováciách 2D CADu aj vďaka priekopníckej podpore tabletov so systémom Android a plnej podpore všetkých troch desktopových platforiem (Windows, Mac a Linux), pričom všetky Graebert CAD produkty sú postavené na báze robustnej sady funkcií ktoré ocení každý užívateľ AutoCAD, pričom musíme ešte poznamenať že súčasťou českej lokalizácie je aj kompletne logalizovaná nápoveda ARES Commandera do češtiny.

Treba tu ešte vyzdvihnúť podľa nášho názoru snáď najlepší spôsob licencovania aký je dnes k dispozícii, kedy môžete prakticky pracovať kdekoľvek aj bez prenášania Vašej licencie a navyše aj keď si zakúpite len jednu licenciu - môžete súčasne pracovať aj na dvoch počítačoch.

No a aby sme len nechválili - je tu aj jedna nevýhoda oproti iným alternatívam AutoCADu - a tou je rozhranie, ktoré je AutoCADu síce menej podobné, používa iné dialógové panely a na ktoré si treba zvyknúť... avšak vzhľadom na možnosti a vlastnosti tohoto zaujímavého CAD programu, to určite stojí za to :-)


ARES Commander - Popis ARES Commander - Nákup a ceny
ARES Commander - Download
 
  -  
  CAD HelpCAD FórumYouTube kanálG+ Tipy a triky  
 
-