TECHSOFT s.r.o. (1993-2020)

Spoločnosť TECHSOFT s.r.o., založená v roku 1993 - patrí k najstarším spoločnostiam na Slovensku a v Čechách, ktoré sa dlhodobo venujú komplexným CAD dodávkam (CAD software, CAD hardware, CAD siete), inštaláciám a školeniam rôznych CAD produktov.

Na Slovensku a Čechách máme tisíce spokojných zákazníkov z rôznych oblastí a dokážeme uspokojiť prakticky každú pžiadavku či vyriešiť každý technický problém. 

Spoločnosť TECHSOFT s.r.o.sa za desaťročia svojej existencie vyprofilovala na modernú a na trh dynamicky reagujúcu spoločnosť, ktorá často podstatným spôsobom ovplyvňuje CAD trh v slovenskej a českej republike. O tom svedčia nasledujúce CAD systémy a doplnky, ktoré sme ako prví uviedli na náš trh: CMS IntelliCAD, Alibre Design, ZWCAD, KOMPAS-3D, ZW3D, pdf2cad, Design Expert, AddCAD, bonzai3d.

Naša spoločnosť zároveň aktívne pôsobí na medzinárodnej úrovni, o čom svedčí členstvo v Global CAD GROUP - medzinárodnej skupiny CAD distribútorov pokrývajúcej 28 krajín sveta. TECHSOFT s.r.o. je jedným zo zakladajúcich členov tejto skupiny.

Aj keď našou hlavnou aktivitou sú CAD Systémy a počítačové siete, v rámci komplexného servisu pre našich zákazníkov ponúkame CAD počítače (kompletne postavené na platforme Intel), notebooky, periférie a ostatný hardware. Zároveň sa venujeme aj vývoju rôznych CAD doplnkov, a v prípade potreby sme schopní pre našich zákazníkov vytvoriť aj profesionálne a komplexné webové riešenia.

Dlhoročná prax a komplexný prehľad sú zárukou, že vieme odhadnúť potreby našich zákazníkov a dokážeme ponúknuť a zrealizovať aj také komplexné riešenia, ktoré im nielen podstatne ušetria čas a náklady, ale zaistia aj ich bezpečnosť a spríjemnia prácu v komplexnom PC-NET-WEB-EMAIL-CAD prostredí.

TEchsoft Complex Solutions

ZWCAD Authorized Reseller

CADprofi Authorized Distributor

AddCAD Authorized Distributor

Autodesk Reseller

AutoDesSys distributor

Visual-Integrity distributor

ZW3D Reseller

DesignExpert Distributor

MITCalc reseller

3dconnexion distributor

InteriCAD Reseller

pdf2cad distributor

sketchup reseller

artisan reseller

Go to top

2D CAD Systémy a 3D CAD Systémy s nativným DWG formátom, ako aj nadstavby pre AutoCAD, AutoCAD LT a ZWCAD predstavujú hlavné CAD produkty spoločnosti TECHSOFT s.r.o.