CAD Novinky - Predstavujeme BricsCAD

newsletter Predstavujeme DWG CAD Systémy: BricsCAD |   september 2020  
 
banner
  -
 

Predstavujeme alternatívy AutoCADu

Dnes - predstavujeme BricsCAD

 
 
  Dobrý deň vážený záujemca o CAD,

V súlade s predchádzajúcimi informáciami CAD noviniek, pokračujeme v predstavovaní dostupných DWG alternatív AutoCADu.


Vzájomné porovnanie DWG alternatív AutoCADu nájdete na týchto stránkach.


V priebehu uplynulých troch týždňov sme Vás prostredníctvom našich videí oboznámili s nasledujúcimi systémami:

1. Vzájomné porovnanie cenových nákladov na jednotlivé DWG alternatívy AutoCADu - viď toto video

ARES Commander - Predstavenie2. Úvodné predstavenie ARES Commandera - viď toto video

ARES Commander doporučujeme predovšetkým pre užívateľov požadujúcich nielen stabilitu, výkon a vlastnosti podobné AutoCADu, ale najmä pre užívateľov požadujúcich neuveriteľne bezproblémové používanie systému nielen na akomkoľvek operačnom systéme (Windows, MAC, Linux, Internetový prehliadač, tablet, mobi) ale aj na akomkoľvek počítači, pričom licenciu ani netreba prenášať.


3. Úvodné predstavenie nanoCADu - viď toto video

nanoCAD - PredstavenienanoCAD disponuje aj bezplatnou verziou (nanoCAD Free) a nájde si teda uplatnenie prakticky v každej kancelárii.

nanoCAD okrem funkčnosti podobnej AutoCADu vyniká jednak unikátnou možnosťou používať v tabuľkách vzorce (podobne ako v Exceli), ale hlavne pre strojárov doporučujeme jeho platenú verziu nanoCAD Pro, ktorá disponuje unikátnou podporou modelovania dielov ako v parametrických modelárov a to aj s náčrtmi a históriou návrhu. Je teda ideálny pre vytváranie 3D dielov a ich následné rozkresľovanie do detailných 2D výkresov.


4. Úvodné predstavenie CMS IntelliCADu - viď toto video

CMS IntelliCAD - PredstavenieCMS IntelliCAD predstavuje CAD riešenie postavené takmer na čistom IntelliCADe, ktorý tvorí základ pre mnohé DWG CAD systémy. Tento DWG CAD vždy využíva najnovšie IntelliCAD jadro, čo je zárukou toho, že podporuje vždy maximum v IntelliCADe dostupných vlastností AutoCADu, čo pri iných alternatívach postavených na IntelliCADe nie je vždy pravidlom, keďže obsahujú viac rôznych doplnkov ktoré vyžadujú často množstvo práce pri aplikovaní najnovších rozšírení dostupných v posledných verziách IntelliCADu.

CMS IntelliCAD nájde uplatnenie u užívateľov, ktorí požadujú v prvom rade čo najlepšiu cenu spojenú s podporou čo najviac vlastností podobných AutoCADu


Dnes Vám v krátkosti predstavíme BricsCAD.

Ak potrebujete poradiť s výberom tej najvhodnejšej DWG alternatívy AutoCADu pre Vaše potreby - môžete nás kedykoľvek kontaktovať. Vďaka tomu že (ako jediný CAD dodávateľ súčasnosti) máme praktické skúsenosti prakticky so všetkými DWG CAD systémami Vám dokážeme poskytnúť tie najlepšie informácie.

S pozdravom

Ing.Ján Pajerchin (CEO)

Fotka

Kontaktné údaje:

Mobil: +421 905 506 690
Email: jan.pajerchin@techsoft.sk
Skype: jan_pajerchin

TECHSOFT s.r.o. (1993-2017)

Autorizovaný predajca ARES Commandera, BricsCADu, CMS IntelliCADu, IRONCADu, nanoCADu, ZWCADu a ďalších CAD systémov pre SR a ČR

Adresa:
Podtatranská 4931/23, 05801 Poprad, Slovenská Republika
Tel: +421 52 7710 211

 
--
 
 

Dnes predstavujeme - BricsCAD

Predstavujeme BricsCADDWG CAD Systém BricsCAD patrí k CAD systémom postaveným na vlastnom originálnom jadre a jedná sa o jednu z najstarších alternatív AutoCADu na SK a CZ trhu.

Do pozornosti dávame najmä verziu BricsCAD Platinum, ktorá Vám ako jediná DWG alternatíva AutoCADu ponúka okrem knižnice normalizovaných dielov možnosť vytvárania parametrických zostáv a ako ku v súčasnosti jedinej DWG alternatíve k nej môžete dokúpiť kvalitné moduly pre návrh plechových dielov ale aj pre BIM návrhy stavebných konštrukcií...

Podrobné porovnanie medzi jednotlivými verziami BricsCADu, ako aj medzi ostatnými alternatívami AutoCADu nájdete na našej tCAD stránke .


Pozrite si prosím naše krátke video, ktoré Vám pomôže získať reálnejšiu predstavu o tomto originálnom DWG CAD riešení.

Cenova ponuka:

BricsCAD Classic: 519,- € bez DPH

BricsCAD Pro: 629,- € bez DPH

BricsCAD Platinum: 939,- € bez DPH

 

BricsCAD - podrobnosti     BricsCAD - Download     BricsCAD - Nákup 
  -  
  CAD HelpCAD FórumYouTube kanálG+ Tipy a triky  
 
-