ArCADia BIM - Ceska verzia DWG CAD systemu

Tento e-mail obsahuje grafiku. Ak sa nezobrazuje správne »prezrite si e-mail online
TECHSOFT s.r.o.

 

ArCADia BIM

- ArCADia LT, ArCADia, ArCADia Plus v českej verzii

 
banner
  www.ArCADiaBIM.sk | {dňa:4.4.2018}  
 
 

Dobrý deň, Visitor,

Koncom roka 2017 sme priniesli na slovenský a český trh českú verziu komplexného DWG BIM systému ArCADia LT so všetkými profesnými modulmi. Aj keď ArCADia LT s príslušnými modulmi ponúka plnú 2D/3D funkčnosť profesne zameraného riešenia BIM, nedisponovala úplnou funkčnosťou pre samostatné nezávislé kreslenie - tak ako je tomu v systéme AutoCAD®. Koncom marca sme však priniesli na slovenský a český trh aj české verzie plných verzií - systémy ArCADia BIM a ArCADia BIM Plus, ktoré už disponujú aj úplnou DWG funkčnosťou - tak ako je to zvykom pri ostatných DWG alternatívach AutoCADu.

Oproti ostatným DWG alternatívam na našom trhu - Vám však ArCADia BIM a ArCADia BIM Plus - v súčasnosti ako jediná alternatíva AutoCADu ponúka komplexný súbor BIM rozšírení prakticky pre všetky oblasti stavebníctva, profesií a stavebného inžinierstva (architektúra, elektro, vykurovanie, plyn, sanita, konštrukcie, telekomunikácie a rôzne BIM nástroje).

Ak si vyberiete ako svoj základný DWG CAD systém buď ArCADia BIM alebo ArCADia BIM Plus - budete mať k dispozícii CAD nástroj s ktorým budete pracovať tak ako ste v AutoCAde zvyknutý(á) a pritom ku ktorému bude možné postupne pridávať rôzne BIM moduly (všetko v českej verzii), čím si zabezpečíte pomalý, nenásilný a cenovo výhodný prechod na v poslednej dobe čoraz viac požadované BIM riešenie.

 
 
--

ArCADia LT, ArCADia a ArCADia Plus

pictureArCADia LT umožňuje plnohodnotnú 2D/3D prácu so všetkými ArCADia BIM modulmi. Nedisponuje však možnosťami fotorealistickej vizualizácie ani reálnymi možnosťami pre vytváranie a úpravu štandardných 2D a 3D výkresov.

ArCADia umožňuje plnohodnotnú 2D/3D prácu so všetkými ArCADia BIM modulmi. Disponuje aj možnosťami fotorealistickej vizualizácie a všetkými štandardnými možnosťami pre vytváranie a úpravu štandardných 2D a 3D výkresov. Jedná sa o plnohodnotný DWG CAD systém.

ArCADia Plus má všetky možnosti systému ArCADia a naviac je rozšírený o možnosti vytvárania a plnej editácie ACIS telies. Disponuje aj Importom a exportom ACIS súborov vo formáte SAT. Jedná sa o komplexný pokrokový DWG CAD systém.

Všetky verzie ArCADia BIM systému (ArCADia LT, ARCADia a ArCADia Plus) umožňujú plnohodnotné využívanie všetkých ArCADia BIM modulov - a to všetko v českom jazyku:

-BIM - Stavebníctvo a architektúra, Surveyor, Únikové cesty
-BIM - Elektrické inštalácie, Elektrické siete, Rozvádzače, Telekomunikačné siete
-BIM - Plynové inštalácie, Vykurovanie, Vodovody, Kanalizácia
-BIM - Železobetónové dosky a stĺpy
-...rôzne BIM doplnky


podrobnosti   download   nákup