CAD NOVINKY - 50% ZLAVA NA BIM

newsletter CAD Novinky č: 6/2018   |   január 2020  
 
banner
  -
 

CAD NOVINKY - Výhodný prechod na BIM

...teraz môžete prejsť na BIM pokojne a s minimálnymi nákladmi!

 
 
 

Dobrý deň Visitor,

Asi všetci sme prirodzene prešli cestu od rysovania cez kreslenie čiar až po 3D modelovanie. Ak však už máte hotový 3D model, je zmysluplné požadovať na ňom všetky potrebné informácie a tieto zdieľať s investorom, dodávateľom, a ostatnými partnermi. A aj vďaka databázovému spracovaniu - Vám presne to umožní každý BIM sofware pracujúci s inteligentnými objektami, ktorým je jedno kde ich kreslíte či upravujete. Stačí si zobraziť požadovanú časť projektu - a všetko sa automaticky (či už v 2D alebo v 3D) zobrazuje tak ako to reálne má vyzerať. Váš model je skrátka identický s budúcou stavbou. Už to nie je len projekt - ale komplexná databáza informácií o stavbe. A tu už treba uvažovať komplexne, v zmysle kolobehu architekt-profesie-rozpočtár-investor-stavba-užívanie budovy, čo je síce komplikovanejšie - ale v konečnom dôsledku po definovaní príslušných objektov a "pravidiel hry" nastane podstatné zvýšenie produktivity.

Avšak celý proces prechodu z "ťahania čiar" na "budovanie" informačného modelu budovy (BIM) býva nielen finančne, ale aj časovo dosť náročný. To vedie k tomu, že dlhoročný a skúsení projektanti využívajúci nejaký DWG CAD systém prechádzajú na BIM len vtedy keď už z nejakého dôvodu musia, a navyše často aj v strese.

Ak aj vy patríte k užívateľom klasických CAD systémov, okrajovo sledujete BIM a tušíte že skôr či neskôr sa mu nevyhnete, prinášame Vám možnosť získania komplexného BIM riešenia (pre Architektúru či jednotlivé  profesie) kompatibilného so systémami ako sú Revit, Allplan či ArchiCAD a to v českom jazyku a s výraznou zľavou.

TECHSOFT s.r.o. - Váš CAD dodávateľ (1993-2018)
Autorizovaný predajca ArCADia BIM, ZWCADu, CMS IntelliCADu, ARES Commandera, BricsCADu, IRONCADu, nanoCADu a ďalších CAD systémov pre SR a ČR

 
--
 
 

ArCADia BIMMáte už nejaký DWG CAD a potrebujete BIM?
VYUŽITE ZĽAVU vyše 50%!  Facebook

V prípade ak vlastníte akúkoľvek komerčnú licenciu ľubovoľného DWG CAD systému (AutoCAD, ZWCAD, ARES Commander, BricsCAD, CMS IntelliCAD, GstarCAD, ProgeCAD, nanoCAD, DraftSight, DWDRAFT, ...atď),
- môžete si u nás, v priebehnu mesiaca JÚN 2018
- zakúpiť ArCADia BIM systém s príslušnými BIM modulmi so zľavou viac ako  50%.

Keďže už vlastníte plnohodnotný DWG CAD - nemusíte si kôli systému ArCADia BIM kupovať ďalší. Ako základ Vám bude plne postačovať ArCADia LT ku ktorému len dokúpite príslušný profesný modul


BIM stavebníctvo a architektúru tak môžete získať za túto špeciálnu cenu
ArCADia LT + BIM Architektúra: 399,- € bez DPH
štandardná cena 836,- € bez DPH

alebo

BIM Elektroinštalácie môžete získať za cenu
ArCADia LT + Elektrické instalace + Elektrické instalace PLUS: 375,- € bez DPH
štandardná cena 750,- € bez DPH

alebo

BIM Vykurovanie môžete získať za cenu
ArCADia LT + Instalace vytápění: 393,- € bez DPH
štandardná cena 786,- € bez DPH

alebo

BIM pre železobetónové dosky a stĺpy môžete získať za cenu
ArCADia LT + Železobetonové desky + železobetonové sloupy: 459,- € bez DPH
štandardná cena 919,- € bez DPH


Prípadne si môžete navoliť ľubovoľný základný DWG ArCADia BIM systém s ľubovoľnými ArCADia BIM modulmi a na všetko dostanete zľavu 50%.

POZN: Táto zľava sa nenachádza v online obchode - poskytuje sa individuálne pri objednávke emailom.

read more   Download   Nákup
 

ArCADia BIMNemáte žiadny CAD Systém a potrebujete DWG CAD + BIM?
VYUŽITE ZĽAVU vyše 30%!

Okrem produktov Autodesk®u, v súčasnosti najkomplexnejšie na DWG formáte postavené BIM riešenie v CZ jakyzku je práve ArCADia BIM a príslušné BIM moduly. Ak teda hľadáte DWG CAD systém a do budúcnosti uvažujete aj s BIM, prakticky máte na výber len spomínané produkty Autodesk®u alebo ArCADia BIM systém. A práve ArCADia BIM systém si môžete v priebehu mesiaca JÚn zakúpiť so zľavou viac ako 30%. Napríklad:

Pre stavebníctvo a architektúru Vám bude postačovať základný plný CAD systém + Modul Architektúra
ArCADia + Architektúra: 690,- € bez DPH
štandardná cena 1 025,- € bez DPH

alebo

BIM Elektroinštalácie môžete získať za cenu
ArCADia + Elektrické instalace + Elektrické instalace PLUS: 599,- € bez DPH
štandardná cena 939,- € bez DPH

alebo

BIM Vykurovanie môžete získať za cenu
ArCADia + Instalace vytápění: 599,- € bez DPH
štandardná cena 975,- € bez DPH

alebo

BIM pre železobetónové dosky a stĺpy môžete získať za cenu
ArCADia + Železobetonové desky + železobetonové sloupy: 699,- € bez DPH
štandardná cena 1 108,- €Samozrejme si môžete navoliť ľubovoľný základný DWG ArCADia BIM systém s ľubovoľnými ArCADia BIM modulmi a na všetko dostanete zľavu 30%.

POZN: Táto zľava sa nenachádza v online obchode - poskytuje sa individuálne pri objednávke emailom.

read more   Download   Nákup

ArCADia - DWG BIM CAD

 
  -  
  CAD HelpCAD FórumYouTube kanálG+ Tipy a triky  

Ochrana súkromia a spracovanie osobných údajov
Vaše osobné údaje (meno, priezvisko a emailovú adresu) spracúvame v súlade s GDPR (General Data Protection Regulation) na základe toho, že buď ste už našim zákazníkom, alebo ste sa zaujímali o skúšobnú verziu niektorého z našich CAD systémov, alebo ste prejavili záujem dostávať naše CAD novinky. Prečítajte si ako spracúvame Vaše osobné údaje na tomto linku . Počas doby kým Váš záujem o nami ponúkané CAD produkty trvá, budete od nás dostávať občasné CAD informácie o vlastnostiach, návodoch či školeniach, alebo vhodných akciách ktoré Vám môžu znížiť náklady a zvýšiť produktivitu. Ak tieto informácie nechcete dostávať - . Prípadne si môžete sami určiť, .

 
-