CAD Novinky - Podpora zariadeni 3Dconnexion v DWG alternativach AutoCADu

newsletter Podpopra zariadení 3Dconnexion v alternatívach AutoCAD |   júl 2020  
 
banner
  -
 

CAD Novinky

Podpora zariadení 3Dconnexion v DWG alternatívach AutoCADu

 
 
  Dobrý deň vážený záujemca o CAD,

CADMOUSE - Video RecenziaPred pár mesiacmi sme Vám v teste CAD myši od spoločnosti 3Dconnexion demonštrovali, že túto pre konštruktérov určite zaujímavú myšku je možné používať prakticky v akomkoľvek CAD programe a teda v akejkoľvek DWG alternatíve AutoCADu.

Spomínanú video recenziu si môžete pozrieť na tomto YouTube videu .

CAD Mouse: 99,- € bez DPH

Aj keď jej cena nepatrí k najnižším - CAD konštruktéri a projektanti aktívne pracujúci s CAD systémami dostanú kvalitné a spoľahlivé zariadenie s vlastnosťami, ktoré dokážu zefektívniť ich prácu

Spomínanú 3Dconnexion CAD Mouse si môžete okamžite objednať v našom online obchode .


Čo sa však týka ostatných zariadení 3D connexion - konkrétne tzv. 3D myší, tu je už situácia komplikovanejšia a pripravili sme pre Vás dole uvedené video, ktoré demonštruje ich použitie na v súčasnosti jedinej DWG alternatíve AutoCADu ktorá ich plne podporujeS pozdravom

Ing.Ján Pajerchin (CEO)

Fotka

Kontaktné údaje:

Mobil: +421 905 506 690
Email: jan.pajerchin@techsoft.sk
Skype: jan_pajerchin

TECHSOFT s.r.o. (1993-2017)

Autorizovaný predajca ARES Commandera, BricsCADu, CMS IntelliCADu, IRONCADu, nanoCADu, ZWCADu a ďalších CAD systémov pre SR a ČR

Adresa:
Podtatranská 4931/23, 05801 Poprad, Slovenská Republika
Tel: +421 52 7710 211

 
--
 
 

3Dconnexion a DWG alternatívy AutoCADu

ARES Commander - plná podpora 3Dconnexion Zariadenia 3Dconnexion si za roky získali množstvo priaznivcov pri práci s rôznymi 3D CAD programami.

Čo sa týka ich podpory v DWG CAD systémoch - okrem AutoCADu ich donedávna nepodporovala pokiaľ vieme žiadna DWG alternatíva AutoCADu.

Ak patríte k ich užívateľom a uvítali by ste DWG CAD systém ktorý Vám poskytne plnú podporu pre tieto jedinečné 3D zariadenia - pripravili sme pre Vás krátke video demonštrujúce, že tieto 3D myši môžete v súčasnosti plne využiť len v jedinej DWG alternatíve AutoCADu - v CAD systéme ARES Commander.

Na tomto videu si môžete pozrieť video demonštrujúce plnú podporu 3Dconnexion zariadení v DWG CAD systéme ARES Commander.

Podrobný popis ARES Commandera nájdete na tejto stránke , prípadne na tomto videu .

 

ARES Commander Download     ARES Commander Nákup

 

BricsCAD - podrobnosti 
  -  
  CAD HelpCAD FórumYouTube kanálG+ Tipy a triky  
 
-