IRONCAD - Tipy

Tento email obsahuje grafiku. Ak ju nevidíte, pozrite si email online.

IRONCAD
Najrýchlejší spôsob modelovania

 

Dobrý deň pán Visitor,

Na úvod informácia o pripravovanej českej verzii IRONCADu. Česká verzia (ak sa nič nečakané nestane) by mala byť oficiálne uvolnená v priebehu budúceho týždňa  - konkrétne 1.9.2017.

Dnes Vám prinášame pár užitočných tipov na ktoré sa často pýtajú užívatelia IRONCADu a ktoré Vám ušetria čas s hľadaním vhodného postupu či riešenia.


Kompletný zoznam všetkých našich IRONCAD videí venovaných vlastnostiam IRONCADu, ale aj rôznym návodom a postupom (cca 50 videí) nájdete v tomto našom zozname IRONCAD YOuTube videi .

IRONCAD

 
 

IRONCAD tip č.1
LOFT - Úprava náčrtov a vodiacich kriviek.

Ak po aplikácii vlastnosti prispôsobenie profilov (Loft) a vytvorení geometrie potrebujete dodatočne upraviť náčrty a vodiace krivky, rýchlo zistíte že takým spôsobom ako pri ostatných vlastnostiach to nepôjde. Práve pre tento prípad sme pre Vás pripravili toto vzorové video: Ako upraviť náčrty a vodiace krivky vlastnosti Prispôsobenia profilov (Loft).

IRONCAD 2017 DOWNLOAD: IRONCAD Download

  LOFT - Úprava náčrtov a vodiacich kriviek
 

IRONCAD tip č.2
- Geometria telefónneho kábla (návod).

Ak potrebujete v IRONCADe vytvoriť geometriu telefónneho kábla, veľmi pohodlne ju vytvoríte pomocou vlastnosti Tažení profilu (Sweep). V tomto videu Vám prinášame návod ako postupovať ak potrebujete vytvoriť práve diel uvedeného typu.

IRONCAD 2017 DOWNLOAD: IRONCAD Download

  IRONCAD - Príklad tvorby geometrie telefónneho kábla
 
Ak si neprajete dostávať občasné emaily týkajúce sa IronCADu -