IRONCAD - Novinky + Tipy

Tento email obsahuje grafiku. Ak ju nevidíte, pozrite si email online.

IRONCAD
Najrýchlejší spôsob modelovania

 

Dobrý deň pán Visitor,

Okrem pár video tipov máme pre Vás informáciu o pripravovanej českej verzii IRONCADu.

Česká verzia IRONCADu by mala byť uvolnená v dohľadnom čase. Užívatelia s platným subscription, dostanú českú verziu IRONCADu po jej uvolnení bezplatne. Ostatní užívatelia verzie 2017, v prípade ak majú nainštalovanú poslednú aktualizáciu (IRONCAD 2017 Product Update 1), a IRONCAD do vydania českej verzie neuvolní ďaľšiu aktualizáciu - dostanú na požiadanie českú verziu tiež bezplatne.

IRONCAD - Česká verziaKompletný zoznam všetkých našich IRONCAD videí venovaných vlastnostiam IRONCADu, ale aj rôznym návodom a postupom (cca 47 videí) nájdete v tomto našom zozname IRONCAD YOuTube videi.

IRONCAD

 
 

IRONCAD tip č.1
- Roviny a náčrt z rezu rovinou (II).

V jednom staršom videu nazvanom Rezy dielom alebo zostavou, sme demonštrovali ako robiť rezy dielom alebo zostavou a ako jednoducho získate náčrt aktuálneho rezu.

V tomto videu si ukážeme druhý spôsob ako môžete vytvoriť takýto náčrt, ale hlavne si ukážeme ako pridávať a zobraziť ďalšie súradné systémy vo Vašej scéne.

Tu len podotýkame, že tieto ďalšie doplňujúce súradné systémy, či roviny v IRONCADe vôbec používat nemusíte, keďže vďaka TriBallu sa bez nich zaobídete, ale ak by ste to predsa len z nejakého dôvodu potrebovali, venujeme sa tomu trocha aj v tomto videu.

IRONCAD 2017 DOWNLOAD: IRONCAD Download

  IRONCAD - Roviny a náčrt z rezu rovinou
 

IRONCAD tip č.2
- 3 spôsoby skladania zostavy.

Ak používate IRONCAD, určite už viete, že pri tvorbe zostavy diely vôbec nemusíte väzbiť. Vďaka univerzálnosti TriBallu  ich totiž dokážete rýchlo a presne umiestniť do požadovanej pozície aj bez nutnosti ich väzbenia, čo v mnohých prípadoch jednak šetrí čas a jednak umožňuje dodatočnú úpravu bez rôznych obmedzení.

V tomto videu si ukážeme skladanie zostavy ako pomocou väzieb, tak aj pomocou TriBallu, a navyše si ukážeme aj tretí spôsob, ktorý Vám umožní pohodlne vyskladať zostavu bez väzbenia aj bez použitia TriBallu.

IRONCAD 2017 DOWNLOAD: IRONCAD Download

  IRONCAD - Skladanie zostavy
 
Ak si neprajete dostávať občasné emaily týkajúce sa IronCADu -