TECHSOFT s.r.o. (1993-2019)

 • Aktuálna verzia:
  - InteriCAD Lite verzia 12.0 / anglická
  - InteriCAD T6 verzia 13.0 / anglická
  - KD-Max verzia 4.0 / anglická
 • Výrobca: YFCAD

InteriCAD Lite

je software určený pre profesionálnych dizajnérov umožňujúci vytváranie reálnych 3D interiérových vizualizácií. Z rýchleho náčrtu k skutočným 3D prezentáciám Vašich myšlienok. Používanie InteriCAD Lite nevyžaduje žiadne CAD znalosti! Vytvoríte 2D plán miestnosti a vygeneruje sa Vám 3D. Vďaka jednoduchej a rýchlej obsluhe je vhodný na priamu komunikáciu so zákazníkom.

19

Širokú ponuku nábytku, dekorácií a obkladových materiálov, ktorá je súčasťou softwaru je možné dopĺňať o vlastné komponenty.

Hardwarové požiadavky: 
Windows 8, Windows 7 SP1, Windows Vista, Windows XP -  32bit alebo 64bit, Intel Pentium-4 1.5GHz a vyšší, 2GB RAM , 2GB diskového priestoru, grafika min.1024x768 truecolor.

InteriCAD T6

je multifunkčný software určený pre profesionálnych dizajnérov umožňujúci vytváranie reálnych 3D interiérových aj exteriérových vizualizácií. Pomocou InteriCAD T6 dokážete vykonať návrhy na ktoré by inak bolo potrebných niekoľko rôznych produktov (napr AutoCAD, 3DS Max a Photoshop).

Po devätnásťročnom vývoji je InteriCAD T6 moderným a všestranným dizajnérskym programom. Je nástupcom úspešného a dizajnérmi obľúbeného InteriCAD T5.  Môžete s ním na profesionálnej úrovni vytvárať dizajn interéru, exteriéru, nábytku ale aj pracovné náčrty, 3D zobrazenia a animácie. Vďaka fotónovému rendru ponúka unikátne realistické riešenia osvetlenia a rendrovania priestoru.

InteriCADT5 01 w396

Oproti InteriCAD Lite umožňuje náročnejšie a atypické vymodelovanie priestoru ale aj jednotlivých komponentov a objektov interiéru alebo exteriéru podľa požiadaviek aj toho najnáročnejšieho klienta, umožní detailné nastavenie osvetlenia miestnosti, farby, odrazu, lesku, matnosti a priehľadnosti každého druhu materiálu bežne využívanom v interiéri. Má dokonale prepracovaný systém  navrhovania a modelovanie kuchýň a šatníkov. Unikátne fotónové rendrovanie zvyšuje kvalitu výstupov, ktoré sú na rovnakej úrovni ako reálne fotografie.

Hardwarové požiadavky: 
Windows 8, Windows 7 SP1, Windows Vista, Windows XP - 32bit alebo 64bit, Intel i5, i7 a vyšší, 4GB RAM (pre plnú inštaláciu 8 GB) , 2GB diskového priestoru, grafika min.1024x768 truecolor, - 256 MB alebo viac - doporučená NVIDIA GeForce 9500GT / GTS250 a viac.

KD Max

je software prioritne určený pre navrhovanie kuchýň a nábytku. Je cenený pre ľahké a rýchle používanie a vysokú úroveň kvality výstupov. Umožňuje vytvoriť celú radu riešení a ich variácií v priebehu niekoľkých minút.

face

Poskytuje 2D aj 3D návrhy aj s kótovaním, pracovné výkresy vrátane rozvodov elektriny, vody a plynu, cenové ponuky.

Hardwarové požiadavky: 
Windows 8, Windows 7 SP1, Windows Vista,  Windows XP, 7, 8,  SP3 - 32bit alebo 64bit, Intel i5, i7 a vyšší, 2GB RAM , 2GB diskového priestoru, grafika min.1024x768 truecolor, - 256 MB alebo viac - doporučená NVIDIA GeForce rada 512 MB – 2 GB FGX pamäť


InteriCAD Lite

InteriCAD Lite

Software pre interiérový design

InteriCAD Lite je software určený pre profesionálnych dizajnérov umožňujúci vytváranie reálnych 3D interiérových vizualizácií. Z rýchleho náčrtu k skutočným 3D prezentáciám Vašich myšlienok. Potreby svojich klientov môžete uspokojiť predložením mnohých farebných mutácií Vášho návrhu za pomoci širokej ponuky obkladových materiálov, nábytku a ostatných doplnkov interiéru.
Tento program Vám umožní dokonalú prezentáciu Vašich výrobkov v priestore alebo Vašich návrhov interiéru. Reálna vizualizácia výrazne posilní predaj konečnému spotrebiteľovi.

 InteriCADLite

Možnosti InteriCAD Lite

 • Profesionálne modelovanie interiéru 2D a 3D
 • Automatické konvertovanie 2D návrhu do 3D
 • import a spájanie 3D max modelov
 • import DFX / DWG súborov
 • jednoduchá úprava rozmerov
 • široká ponuka obkladových materiálov, nábytku a rôznych doplnkov v databáze
 • individuálne dopĺňanie vlastnej databázy,
 • možnosť prístupu k rozšírenej on-line databáze
 • nástroje na rýchlu výmenu elementov, farieb, obkladov a štýlov
 • preddefinované osvetlenie s možnosťou vlastnej modelácie
 • profesionálna vizualizácia, rendrovanie bez potreby ďalšieho dolaďovania
 • realistický výstup
 • tvorba panoramatických a 3D fotografií
 • tvorba vlastných animácií vo vymodelovanom interiéri

13

Vytvárajte miestnosť v 2D.
...InteriCAD Lite ju automaticky skonvertuje do 3D!

O programe InteriCAD Lite

14

InteriCAD Lite šetrí Váš čas

- je určený pre Vás, ktorí chcete vytvoriť dizajn rýchle a kvalitne

InteriCAD Lite ponúka užívateľom veľmi výhodné 3D dizajnové riešenia pre interiér a dizajnový obchod. Rýchlo a ľahko umožňuje vytvoriť realistické obrázky s vysokou rozlišovacou schopnosťou, ktoré sú porovnateľné s reálnymi fotografiami.

Tento program je prioritne určený pre bytových architektov, predajcov nábytku a realitných agentov, ktorí chcú vytvoriť rýchly plán, vytvárať dizajn interiéru v 3D so širokou ponukou nábytku a ostatného zariadenia a rovnako so širokou voľbou farieb a materiálov. S InteriCAD Lite je možné rýchle dosiahnutie pekných zobrazení navrhovaných riešení, vytváranie jednoduchých animácií presne podľa predstáv zákazníkov vo veľmi krátkom časovom horizonte.

InteriCADLite 02t w600

Program InteriCAD je rozšírený po celom svete. Dnes ho používa viac ako 300 000 dizajnérov a ich návrhy sú používané vo všetkých priemyselných odvetviach. InteriCAD Lite je optimalizovaný pre predaj prostredníctovm priameho styku dizajnéra, resp. konzultanta so zákazníkom. Je určený pre všetkých, ktorí potrebujú rýchlo a ľahko zviditeľniť predávaný nápad, či sa to týka dizjnérskeho nápadu, nábytku, domu alebo jednotlivých izieb.

InteriCADLite 03t w600

S InteriCAD Lite môže realitný agent vysvetliť jeho klientom, aký pekný by bol priestor ak sa vymaľuje na konkrétnu farbu, alebo ak sa pridá kazetový strop, prípadne ak sa zbúra priečka alebo pristaví deliaci pult - môže na fotografiách alebo aj v 3D zobrazení ukázať rôzne kreácie konečného výsledku. Okrem toho môže taktiež automaticky vytvoriť animácie.

intericad1

Pozrite si celý proces navrhovania interiéru pomocou InteriCAD Lite .... (ukážkové video)

InteriCAD je software, ktorý prichádza s vysokokvalitným rendrovaním a najreálnejším výstupom. Spolu s našimi efektmi a širokými možnosťami nastavenia vzniká vysokorealistická fotografia. Tu vyrobené obrázky vám usporia veľa času.

InteriCADLite 04t w600

2D a 3D dizajnerké vzory

Urobíte rýchly 2D plán a vaše rozostavenia v interiéri sú prestavané na 3D za pár sekúnd. Jednoduché posúvanie dvier a okien a úprava veľkosti, štruktúry a farby len klikaním myškou.

InteriCADLite 05t w600

Ušetrite svoj čas využívaním našich alebo aj vlastných dizajnových vzorov ktoré automaticky vytvoria vami požadovaný efekt.
Ukážka návrhu podľa materiálneho výberu, štýlu dverí a okien a panelov....
S InteriCAD Lite dostanete vizuálny výsledok s ktorým je ľahké ďalej pracovať a podľa potreby modifikovať.
InteriCAD Lite je navrhnutý tak, aby napomáhal pri tvorbe interiérového dizajnu. Od užívateľa nevyžaduje znalosť CAD systémov!
Vy navrhujete - a InteriCAD vám to urobí.

intericad2

Pozrite si, ako navrhnúť spálňu s InteriCAD Lite za 10 minút .... (ukážkové video)


InteriCAD T6

Profesionálny multifunkčný software pre interiérový design

InteriCAD T6 je software určený pre profesionálnych dizajnérov umožňujúci vytváranie reálnych 3D interiérových aj exteriérových vizualizácií. Je to samostatne pracujúca verzia s mnohými funkciami. Disponuje vlastnou kniznicou nábytkov a objektov, zariadení, doplnkov, dekorácií a súčastí interiérov  (vyše 10 000 ks), dizajn kuchýň, návrhy šatníkov, variabilné navrhovanie obkladov a dlažieb  s možnosťou dopĺňania vlastných materiálov a objektov.

Obr T6 0

Po devätnásťročnom vývoji je InteriCAD T6 moderným a všestranným dizajnérskym programom. Môžete s ním na profesionálnej úrovni vytvárať dizajn interéru, exteriéru, nábytku ale aj pracovné náčrty, 3D zobrazenia a animácie. Ponúka unikátne realistické riešenia osvetlenia a rendrovania priestoru.

Oproti InteriCAD Lite umožňuje náročnejšie vymodelovanie priestoru ale aj jednotlivých komponentov interiéru a exteriéru podľa požiadaviek aj toho najnáročnejšieho klienta, umožní detailne nastavenie osvetlenia miestnosti, farby, odrazu, lesku, matnosti a priehľadnosti každého druhu materiálu bežne využívanom v interiéri.

O programe InteriCAD T6

 • unikátny systém fotónového rendrovania urobí Vaše kreácie ešte hodnovernejšími
 • len s nami budú Vaše návrhy na nerozoznanie od reálnych fotografií, a to bez veľkej námahy a straty času. Kvalita výstupov vo formáte .jpg až do 16 Mpix.
 • tolerantný voči objektom zhotoveným iným softwarom. Akceptuje formáty dwf, dwg a výstupy programov 3ds Max a SketchUp.

InteriCAD T6 Zahŕňa 3 rôzne sekcie pre modelovanie a tvorbu rôznych návrhov interiéru ale aj exteriéru:

InteriCAD T6

Sekcia „Modelovanie“

   je veľmi podobná všeobecne známym CAD softwarom. Môžete v nej vytvárať svoje projekty v 4 rôznych pohľadoch:
   • predný nárys
   • bočný nárys
   • zobrazenie pôdorysu
   • Izometrické zobrazenie

InteriCADT5 03 w500

   Pri modelovaní nastavíte všetky parametre (výška, šírka, hrúbka, odsadenie atď.) jednoducho a rýchlo podľa Vašich predstáv. Využiť na to môžete viacero spôsobov obsluhy, a to buď prostredníctvom používania roletového menu, ikon alebo priamym zadávaním príkazov do príkazového riadku.   Aplikácia obsahuje celý rad možností ako urobiť Váš projekt na vysokej kvalitatívnej úrovni, pričom jednoduché možnosti nastavenia výrazne urýchľujú čas potrebný na modelovanie Vášho kreatívneho návrhu.  Tu môžete pracovať s formátmi dwg, dxf, dxf, dwt, 3ds a wmf.

Sekcia „2D design“

   je takmer identická s InteriCAD Lite.

InteriCADT5 04 w500

   Po rýchlom a ľahkom nakreslení priestoru (kuchyne, kúpelne, spálne, obývacej izby, detskej izby a pod.) môžete zo širokej ponuky nábytku vybrať všetko, čo do Vášho návrhu potrebujete. Ak ste výrobcom nábytku, môžete si vytvoriť vlastnú databázu, ktorá umožní vytvoriť prezentácie Vašich výrobkov priamo v reálnom priestore.

InteriCADT5 05 w500

   K dispozícii máte aj naozaj rozsiahlu internú knižnicu ktorá značne uľahčí Vašu prácu pri tvorení návrhu rôzneho interiéru.   Z 2D návrhu možno jedným kliknutím takmer okamžite prejsť do 3D prostredia, ktoré je zároveň treťou sekciou tohto softwaru.

Sekcia „Render“

    umožňuje tvorbu interiéru priamo v 3D prostredí..

InteriCADT5 06 w500

    Na svoje kreácie môžete využiť rovnakú knižnicu nábytku ako v „2D design“ sekcii a zároveň tisíce rôznych druhov materiálu, ktorý možno využiť ako obkladové materiály, ale aj materiály jednotlivých kusov interiéru, či množstvo rôznych druhov muriva, kovu, skla, kože a ďalších materiálov, rovnako stovky rozmanitých dekorácií a doplnkov domácností a kancelárií.InteriCAD T6

    spája všetky druhy materiálov s absolútnou dokonalosťou s pomocou rôznych trikov a možností nastavenia. Stačí si vybrať z nespočetných zvláštnych efektov aký majú najrôznejšie materiály, napr. aj koža, tečúca voda, sklo, atd.. Tiež je možné importovať ako aj vložiť do databázy vlastný materiál. V InteriCAD nie sú žiadne obmedzenia.    Pre menej skúseného alebo veľmi zaneprázdneného užívateľa obsahuje InteriCAD T6 elegantné svetelné funkcie, ktoré automaticky navrhujú 4 rôzne nastavenia.    V prípade potreby je možné vytvoriť nespočetné množstvo svetelných efektov, ktoré môžu byť ľahko prispôsobené vo wattoch (lum/lux), farbe, rozptyle a smere. Táto dôležitá schopnosť sa môže využívať v takmer všetkých oblastiach ľahkého priemyslu a umožňuje prezentovať ich riešenia. InteriCAD ešte umožňuje reprodukciu prirodzeného slnečného svetla v akejkoľvek dennej dobe, dokonca si môžete nastaviť silu, farbu aj orientáciu atď..    V InteriCAD sa nastavenie osvetlenia chová k užívateľovi veľmi priateľsky. Na rozdiel od ostatných softvérov nepotrebujete veľké skúsenosti s osvetľovaním. Program využíva medzinárodne platné jednotky a viacero typov svetiel (bodové, hlavné, IES, slnečné), tiež efekt denného a nočného osvetlenia.

InteriCADT5 07 w400

    S InteriCAD T6 môžete taktiež navrhovať aj exteriér ....

InteriCADT5 08 w400

Unikátne rendrovacie jadro Photon

   Nová generácia prezentácie virtuálnej reality prichádza prostredníctvom svetovo najpokročilejšieho rendrovania jadra, ktoré bolo vyvinuté vývojovým centrom YFCAD práve pre softvér InteriCAD. Spolu s našimi efektami a nastavením osvetlenia sa dosiahne vyššia úroveň jadra a lepší "fotorealistický" efekt. Za pomoci týchto parametrov sa vytvoria kvalitné obrázky a celý tento proces Vám nezaberie veľa času.
   InteriCAD T6 Vás upúta novými „Photon trenches“, ktoré nemôžete vidieť v iných podobne zameraných programoch a ktoré vám umožnia dosiahnuť matný pohľad reálneho prostredia.

Tiež môžete vytvárať špeciálne výstupy, akými sú panoramatické, 3D a farebne tónované obrázky. Ak máte veľké plány alebo náročnú klientelu, ktorá od vás vyžaduje ešte viac, môžete ľahko vytvárať skutočné animácie vami vytvorených dizajnérskych návrhov vo formate .avi.

    InteriCAD T6 umožňuje využívať nové technológie:

 

Obr T6 iPad

Obr T6 iScan

   Naše kreácie po vyrendrovaní ...

InteriCADT5 09 w500

InteriCADT5 09 w500

InteriCADT5 09 w500

InteriCADT5 09 w500

InteriCADT5 09 w500

   Software umožňuje robenie vlastných fotografií, video animácií a 3D vizualizácií ....

InteriCAD - KD Max

Je pohodlným riešením pre dizajn kuchýň a navrhovanie nábytku

KD Max je software vhodný na priamu komunikáciu so zákazníkmi,  ktorý umožňuje poskytnúť celú radu riešení a ich variácií v priebehu niekoľkých minút.

 • 3D aj 2D návrhy aj s kótovaním.
 • Voliteľná úprava kuchynskej linky a jej dizajnu.
 •  Foto-realistické obrázky návrhov a videá.
 •  Vytváranie cenových ponúk.
 •  Tvorba podrobných pracovných výkresov vrátane rozvodov elektriny, vody a plynu.
 •  Rozsiahla knižnica s možnosťou dopĺňania
 •  Pracuje s formátmi dwg, dxf, dwt, dwf, 3ds, wmf a všetkými obrázkovými formátmi

 KD Max www

 Rýchlo a ľahko zobrazíte Vaše kreácie formou klasických obrázkov a fotografií, ale aj 3D fotografiami a vlastnými video vizualizáciami.

Komu je KD Max určený?

-          predajcom kuchýň, šatníkov a vstavaných skríň

-          výrobcom kuchýň, šatníkov a vstavaných skríň

-          návrhárom a interiérovým dizajnérom

Čo je na KD Maxe výnimočné?

easytouse

- jednoduché používanie

 

- rýchlosť práce urýchľujú preddefinované formáty

 professional

- bezproblémová úprava objektov

 Kuchyna rustikalna www

- profesionálny výstup

     

Prečo môže byť KD Max pre Vás prínosom?

Zlepšuje komunikáciu medzi predajcami, resp. dizajnérmi a ich klientmi.

Zlepšuje úroveň prezentácie a tým zvyšuje potenciál úspešnosti predaja.

Aktualizujte zákaznícky servis a posilňuje firemný imidž.

Flexibilný dizajn aj pre atypické výrobky.

Šetrí náklady pomocou funkcie „Kontrola inštalácie“ (instalation check).

Vytvára profesionálne pracovné výkresy.

Je najlepším riešením pre internetový marketing a elektronický komerčný predaj.

 

V KD Maxe

ste schopní navrhnúť všetky typy modulárnych skríň, šatníkov a vstavaných skríň.

 Vstavana skrina www

Intuitívny dizajn v 3D.

 

Profesionálny dizajn aj v atypických miestnostiach.

 

 Rozsiahla knižnica dvierok, madiel a ostatných doplnkov.

 

Svetla www

Široké možnosti nastavovania svetiel a celkového efektu osvetlenia.

Kuchyna zlta pracovne dosky www 

KD Max vyniká jedinečnou funkciou manuálnej tvorby pracovnej dosky na kuchynskú linku. Dizajnéri môžu vytvoriť rôzne povrchy liniek k absolútnej spokojnosti svojich zákazníkov. Pri práci s KD Maxom môžu dizajnéri využiť veľa ďalších detailov.

 

Kvalitné návrhy zefektívňujú predaj.

Vykres kuchyne www

Technické výkresy v 2D.

 

Možnosť rozpočtovania.

IBA S NAMI  BUDETE MAŤ  VŠETKO PRE SPOKOJNOSŤ VAŠICH ZÁKAZNÍKOV  ....

 

Objednávky a cenová ponuka

Online nákup

Ak si prajete objednať produkty YFCAD, môžete tak pohodlne urobiť aj bez registrácie v našom internetovom obchode.
Kliknite na: Online nákup YFCAD

Rýchla objednávka

Ak sa neradi orientujete v online obchodoch, pre objednanie môžete využiť náš formulár pre rýchlu objednávku.
Kliknite na: Rýchla objednávka

Cenová ponuka

Pre InteriCAD či KD MAX Vám radi vyhotovíme výhodnú cenovú ponuku.
Kliknie na: Kontaktný Formulár

TECHSOFT CAD eShop

Podpora a školenia

Podpora pre pre InteriCAD a KD MAX

Školenia InteriCAD a KD MAX

Naša spoločnosť poskytuje pre InteriCAD a KD MAX školenia akejkoľvek úrovne.

Ak máte záujem o školenie - kontaktujte nás prosím prostredníctvom formulára.
Kliknie na: Kontaktný Formulár

Go to top

2D CAD Systémy a 3D CAD Systémy s nativným DWG formátom, ako aj nadstavby pre AutoCAD, AutoCAD LT a ZWCAD predstavujú hlavné CAD produkty spoločnosti TECHSOFT s.r.o.