IRONCAD - Navody a tipy

Tento email obsahuje grafiku. Ak ju nevidíte, pozrite si email online.

IRONCAD
Najrýchlejší spôsob modelovania

 

Dobrý deň pán Visitor,

15.Septembra bol uvolnený Service Pack č.1 pre IRONCAD 2017 Product Update 1. Podrobnosti nájdete na tejto EN stránke. Okrem rôznych opráv a vylepšení disponuje najmä podporou pre najnovší KeyShot 7.

Po uvolnení českej verzie IRONCADu pokračujeme v publikovaní ďalších návodov a užitočných tipov na ktoré sa často pýtajú užívatelia IRONCADu a ktoré Vám ušetria čas s hľadaním vhodného postupu či riešenia.

Kompletný zoznam všetkých našich IRONCAD videí venovaných vlastnostiam IRONCADu, ale aj rôznym návodom a postupom (cca 50 videí) nájdete v tomto našom zozname IRONCAD YOuTube videi .

IRONCAD

 
 

IRONCAD tip č.1
Napojenie na MS Excel

V prípade tvorby parametrického modelu, mnohí užívatelia potrebujú získavať hodnoty parametrov zo súboru MS Excelu. V tomto návode vám prinášame postup ktorým v IRONCADe definuje prepojenie na konkrétne políčka Excelu.

IRONCAD 2017 CZ DOWNLOAD: IRONCAD Download

  IRONCAD - Napojenie na MS Excel
 

IRONCAD tip č.2
- Pole odsadené od hrany.

Nie zriedka nastáva situácia, keď potrebujete pre určité prvky modelu vytvoriť pole ktoré nielen že bude sledovať určitú hranu a bude od nej aj odsadené o určitú hodnotu - ale bude aj dôležité dosiahnuť stav, kedy spomínané odsadenie bude celé "zvnútra" alebo "z vonka" danej zakrivenej hrany. V tomto videu prinášame krátky návod, ako na to.

IRONCAD 2017 CZ DOWNLOAD: IRONCAD Download

  IRONCAD - Pole odsadené od hrany
 
Ak si neprajete dostávať občasné emaily týkajúce sa IronCADu -