IRONCAD - Video Tipy (Flexibilné tvary a plechové diely)

Tento email obsahuje grafiku. Ak ju nevidíte, pozrite si email online.

IRONCAD
Najrýchlejší spôsob modelovania

 

Vážený pán Visitor,

Flexibilné tvary a plechové diely

Dnes Vám prinášame popis práce s flexibilnými tvarmi IRONCADu (príklad tvorby vlastného flexibilného tvaru bude v niektorom z ďalších Typov), a na základe skutočnosti že najmä počas posledného mesiaca dosť užívateľov požadovalo jasnejšie vysvetlenie práce s plechovými dielmi, pripájame aj záznam zo základného školenia pre tvorbu plechových dielov.

  1. Flexibilné tvary IRONCADu nájdete v katalógu FlexShapes. Tieto objekty je možné prispôsobovať trocha neštandardným spôsobom, ktorý však prináša možnosť jednoducho prispôsobiť rôzne diely iným dielom zostavy v situáciách kedy by práca so štandardnými dielmi bola príliš komplikovaná. V doleuvedenom videu popisujeme všetky flexibilné tvary dodávané s IRONCADom. Vlastná tvorba niektorých flexibilných tvarov je síce príliš komplikovaná záležitosť, ale aspoň jeden základný princíp tvorby takýchto dielov si vysvetlíme v niektorom z budúcich videí
    ...pozrite si nasledujúce video a naučte sa pracovať s flexibilnými tvarmi IRONCADu:

    IRONCAD - Flexibilné tvary

  2. Aj keď práca s plechovými dielmi s využitím katalógu plechových dielov predstavuje jednoduchú "skladačku", je dôležité poznať aspoň základné veci týkajúce sa nastavenia plechových dielov a jeho vplyv na vytváranie jednotlivých častí plechových dielov. Prinášame Vám záznam zo školenia - Základy plechových dielov, na ktorom prechádzame všetky tieto základné nastavenia ako aj niektoré základné funkcie, rady a upozornenia dôležité pre návrh:

    IRONCAD - Plechy - Základy


 

- kontaktujte nás, radi Vám pripravíme špeciálnu cenovú ponuku.


Využite možnosť zskať IRONCAD - jedinečný systém ktorý poteší každého konštruktéra.

ButtonKontaktujte

 
 
Ak si neprajete dostávať občasné emaily týkajúce sa IronCADu -